Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja
Mleko, mlečni proizvodi i jaja
2.494 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
Jogurt Proactive 1,5 kg K Plus
- Idea · Mercator · Roda179,99
119,99 din/kg
Sir Toplj u Listićima 120 g Deliso
- Idea · Mercator · Roda189,99
1.583,25 din/kg
Jogurt bez Laktoze 180 g Free Zone
- Idea · Mercator · Roda37,99
211,06 din/kg
Pavlaka bez Laktoze 180 g Free Zone
- Idea · Mercator · Roda86,99
483,28 din/kg
Kiselo Mleko bez Lakt 180 g Free Zon
- Idea · Mercator · Roda48,99
272,17 din/kg
Sir Beli bez Laktoze 500 g Free Zone
- Idea · Mercator · Roda379,99
759,98 din/kg
Sir Zreli 350 g Umk
- Idea · Mercator · Roda299,99
857,11 din/kgSir Parenog Testa 180 g Umk
- Idea · Mercator · Roda319,99
1.777,72 din/kgSir Svrljiški sa Sremušem 250 g Umk
- Idea · Mercator · Roda359,99
1.439,96 din/kg
Sir Svrljiški Dim sa Papri 250 g Umk
- Idea · Mercator · Roda359,99
1.439,96 din/kg
Sir Beli Svrljiški Dim 250 g Umk
- Idea · Mercator · Roda359,99
1.439,96 din/kg
Kiselo Mleko Kozje 340 g Umk
- Idea · Mercator · Roda169,99
499,97 din/kg
Margarin Stoni 250 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda89,99
359,96 din/kg
−20%Sir Gauda Rendani 150 g Deliso
- Idea · Mercator · Roda%159,99
1.066,60 din/kgSir Mozzarella Rendani 150 g Deliso
- Idea · Mercator · Roda199,99
1.333,27 din/kg
Jogurt Grčki 400 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda109,99
274,98 din/kg
−32%Majonez 470 ml K Plus
- Idea · Mercator · Roda%169,99
361,68 din/lSir Ovčiji 150 g Deliso
- Idea · Mercator · Roda459,99
3.066,60 din/kgSir Koziji 150 g Deliso
- Idea · Mercator · Roda459,99
3.066,60 din/kg
Sir Mozzarela 125 g Deliso
- Idea · Mercator · Roda169,99
1.359,92 din/kgSir Gauda Slajs 300 g Deliso Maxx
- Idea · Mercator · Roda359,99
1.199,97 din/kg
Jogurt Proactive 1% mm 1 kg Active Z
- Idea · Mercator · Roda119,99
119,99 din/kg
Jogurt Proactive 1% mm 1,5 kg Az
- Idea · Mercator · Roda169,99
113,33 din/kg
Jogurt Grčki 150 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda59,99
399,93 din/kg
Majonez 300 ml K Plus
- Idea · Mercator · Roda116,99
389,97 din/l
Majonez Light 300 ml K Plus
- Idea · Mercator · Roda99,99
333,30 din/l
Jogurt 3,2% mm 1 kg TT Umk
- Idea · Mercator · Roda129,99
129,99 din/kgJaja M 10/1 Slobodan Uzgoj Umk
- Idea · Mercator · Roda209,99
21,00 din/kom
Majonez 540 ml K Plus
- Idea · Mercator · Roda239,99
444,43 din/lSir Mini Mozzarela 150 g Deliso
- Idea · Mercator · Roda249,99
1.666,60 din/kg
Pavlaka 12% mm 180 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda54,99
305,50 din/kg
Pavlaka 12% mm 400 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda119,99
299,98 din/kg
Pavlaka 12% mm 700 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda199,99
285,70 din/kg
Jogurt 2,8% mm 180 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda26,99
149,94 din/kg
Jogurt 2,8% mm 1 kg K Plus
- Idea · Mercator · Roda119,99
119,99 din/kg
Jogurt 2,8% mm 1,5 kg K Plus
- Idea · Mercator · Roda169,99
113,33 din/kg
Kiselo Mleko 2,8% mm 180 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda27,99
155,50 din/kg
Kiselo Mleko 2,8% mm 400 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda59,99
149,98 din/kgSir Staroplaninski Koziji Krav Umk
- Idea · Mercator · Roda999,90
Sir Mascarpone 250 g Deliso
- Idea · Mercator · Roda349,99
1.399,96 din/kg
Sir Sitan Kraljevački 500 g Umk
- Idea · Mercator · Roda229,99
459,98 din/kgSir sa Plesnima Gold 100 g Deliso
- Idea · Mercator · Roda249,99
2.499,90 din/kgSir sa Plesnima Blue 100 g Deliso
- Idea · Mercator · Roda249,99
2.499,90 din/kgJaja M 10/1 Podni Uzgoj K Plus
- Idea · Mercator · Roda189,99
19,00 din/komJaja L 10/1 Podni Uzgoj K Plus
- Idea · Mercator · Roda199,99
20,00 din/komJaja M 15/1 Podni Uzgoj K Plus
- Idea · Mercator · Roda269,99
18,00 din/komJaja M 24/1 Podni Uzgoj K Plus
- Idea · Mercator · Roda399,99
16,67 din/komJaja L 24/1 Podni Uzgoj K Plus
- Idea · Mercator · Roda429,99
17,92 din/kom
