Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → KISELO MLEKO 2.8%MM 180G K PLUS

KISELO MLEKO 2.8%MM 180G K PLUS
Pakovanje 180 g Mlečna mast 2,8% 3 prodavnice Barkod 8605028617531
27,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
155,50 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 27,99 | 27,99 |
| 01.09.2026. | 27,99 | 27,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%KISELO MLEKO MOJA KRAVICA 2,8%MM 180G ČAŠA
- Europrom%32,90
- Idea%32,99
- Leon%32,99
+38 prodavnica182,78 din/kg
−20%KISELO MLEKO MOJA KRAVICA 2,8%MM 400G ČAŠA
- ZAM%69,90
- Aleksandrović69,99
- Cash & Carry Plus69,99
+37 prodavnica174,75 din/kg
−31%KISELO MLEKO MOJA KRAVICA 2,8%MM 700G KANTA
- Idea%99,99
- Mercator%99,99
- Roda%99,99
+29 prodavnica142,84 din/kg
KISELO MLEKO MOJA KRAVICA EXTRA 6%MM 180G ČAŠA
- Luki25,10
- BB Trade34,97
- Senta Promet37,16
+25 prodavnica139,44 din/kg
−21%KISELO MLEKO DR MILK 2,8%MM 400G ČAŠA
- Trlić%59,99
- Europrom64,90
- BB Trade%64,99
+25 prodavnica149,98 din/kg
−14%KISELO MLEKO DR MILK 2,8%MM 180G ČAŠA
- Idea%29,99
- Maxi%29,99
- Maxi Online%29,99
+24 prodavnice166,61 din/kg
−10%KISELO MLEKO BALANS 2,8%MM 300G ČAŠA
- Medius%62,90
- Europrom64,90
- Cash & Carry Plus64,99
+21 prodavnica209,67 din/kg
−15%KISELO MLEKO DR MILK 2.8%MM 700G KANTICA
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović109,99
- Cash & Carry Plus109,99
+18 prodavnica142,71 din/kg













