Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja
Mleko, mlečni proizvodi i jaja
2.616 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

MEŠOVITI NESLANI NAMAZ LURPAK 200G
- BB Trade414,10
- Univerexport519,99
2.070,50 din/kg
−12%NAPITAK OD SOJE SA KALCIJUMOM LOVEGE SANTE 1L
- Univerexport%237,99
- Šumadija Market280,00
237,99 din/l
NAMAZ NATUR VEGAN CHEF 150G
- Fortuna Market274,99
- Univerexport342,44
1.833,27 din/kgNAMAZ SA ZELENIM ZAČINIMA VEGANCHEF 150G
- Fortuna Market274,99
- Univerexport342,44
1.833,27 din/kgNAMAZ SA PEČ.CRNIM I BELIM LUKOM VEGANCHEF 150G
- Fortuna Market274,99
- Univerexport342,44
1.833,27 din/kg
SIR PARMEZAN RIBANI BIRAGHI 50G
- Super Vero229,99
- Univerexport254,26
4.599,80 din/kg
SIR SVEŽI KREMASTI GRAN RICOTA (3X50G) 150G
- Super Vero354,99
- Univerexport381,99
2.366,60 din/kg
PARMEZAN ORGANSKI ZANETTI 150G
- BB Trade839,97
- Univerexport912,91
5.599,80 din/kg
NAPITAK OD PIRINČA ORASI 1L
- Super Vero369,99
- Univerexport381,99
369,99 din/lNAPITAK OD OVSA SA KALCIJUMOM ORASI 1L
- VP Dima312,00
- Univerexport407,99
312,00 din/l
MARGARIN NAMAZNI SA SOJINIM ULJEM HALTA 250G
- Univerexport176,99
- Medius224,99
707,96 din/kgZAMENA ZA MLEKO U PRAHU VEGA 200G
- Prima102,00
- Univerexport185,80
510,00 din/kg
NAMAZ TOFU SA MIROĐIJOM GENIE 170G
- Mega Maxi264,99
- Univerexport287,99
1.558,76 din/kgKAJMAK MLADI ZAPIS TARE RF
- Euro Ša M1.335,00
- Univerexport1.599,00
SIR MLADI KRIŠKA ZAPIS TARE RF
- ZAM799,00
- Univerexport935,99
SIR KAČKAVALJ KRSTAŠ ZAPIS TARE RF
- Europrom899,90
- Univerexport1.071,99
ŠLAG PENA ECONOMY ALEVA 38G
- Super Vero74,99
- Univerexport75,84
1.973,42 din/kgNAPITAK OD OVSA BARISTA OAZA TB EDGE 1L + ČAŠA
- Univerexport449,99
- Europrom489,90
449,99 din/l
NAPITAK OD BADEMA BEZ DODATOG ŠEĆERA OAZA 1L+ČAŠA
- Univerexport449,99
- Fortuna Market479,99
449,99 din/l
JOGURT VOĆNI DUKAT JAGODA 330G
- Senta Promet103,14
- Mikromarket104,24
312,55 din/kg
−11%JOGURT GRČKI DUKATOS SELECTION KOKOS 150G
- Univerexport%79,99
- Mikromarket102,00
533,27 din/kg
SIR TOPLJENI FEFERONI BISER 140G
- BB Trade184,97
- Univerexport249,99
1.321,21 din/kgSIR ZRELI RZAVSKE DOLINE RF
- Cash & Carry Plus569,99
- Univerexport599,90
142,50 din/kom
MLEKO UHT LAZAR 2.8%MM 1L
- Univerexport94,99
- Prima99,00
94,99 din/lSIR KOZJI U MASLINOVOM ULJU SELECT MILK 200G
- Super Vero1.099,99
- Univerexport1.171,83
5.499,95 din/kg
JAJA KOKOŠIJA KLASA M JAJE PRODUKT 10/1
- Senta Promet189,99
- Univerexport199,99
19,00 din/komSIR KRAVLJI POLUMASNI KORZO 1KG
- Univerexport649,99
- Čutura749,99
649,99 din/kg
JAJA OD JAPANSKE PREPELICE EGG TRADE 12/1
- Aroma229,99
- Univerexport241,99
19,17 din/kom
JAJA KOKOŠIJA KLASA M EGG TRADE 10/1
- Univerexport195,99
- Super Vero243,99
19,60 din/komMEŠOVITI PROIZVOD MORAVSKI DELIKATES LILIĆ RF
- Transkom 94369,00
- Univerexport429,99
JAJA KOKOŠIJA KLASA M VIN FARM RF
- Univerexport16,99
- BB Trade17,97
0,57 din/komJOGURT AYRAN MILK HOUSE 250G
- Univerexport26,99
- Leon27,99
107,96 din/kg
NAMAZ BILJNI SA BROKOLIJEM VIECO 50G
- Fortuna Market164,99
- Univerexport178,86
3.299,80 din/kg
NAMAZ BILJNI SA ŠITAKI PEČURKAMA VIECO 50G
- Aksa109,00
- Univerexport194,31
2.180,00 din/kg
NAMAZ BILJNI SA PARADAJZOM VIECO 50G
- Aksa109,00
- Univerexport178,86
2.180,00 din/kg
KOBASICA GRILL VEGAN GENIE 200G
- VP Dima393,00
- Univerexport421,99
1.965,00 din/kg
MEŠOVITI PROIZVOD HOREKA KREM BELANOVA 670G
- RIČ169,99
- Univerexport192,99
253,72 din/kgJOGURT STADO MOJE 2,8%MM 1KG PET
- Univerexport164,94
- BB Trade174,97
164,94 din/kgKISELO MLEKO STADO MOJE 2.8%MM 380G ČAŠA
- BB Trade84,97
- Univerexport104,99
223,61 din/kgKISELO MLEKO STADO MOJE 2,8%MM 700G
- Svetofor91,15
- Univerexport168,92
130,21 din/kgKISELA PAVLAKA STADO MOJE 20%MM 380G
- Univerexport168,56
- BB Trade183,97
443,58 din/kg- −20%
JOGURT GRČKI SOLUNAC STADO MOJE 9%MM 400G
- Mikromarket%99,99
- Univerexport149,99
249,98 din/kg 
KISELO MLEKO OVČIJE STADO MOJE 6%MM 380G
- BB Trade234,97
- Univerexport277,90
618,34 din/kg
JOGURT GRČKI SOLUNAC STADO MOJE 9%MM 150G
- BB Trade64,97
- Univerexport66,60
433,13 din/kgBILJNI PROIZVOD BELI SREDOM I PETKOM AMAKS 200G
- Čutura229,99
- Univerexport539,99
1.149,95 din/kgBILJNI PROIZVOD SREDOM I PETKOM AMAKS 200G
- Čutura229,99
- Univerexport539,99
1.149,95 din/kg
−14%MEŠOVITI PROIZVOD TOST VIOTROS RF
- Univerexport%539,90
- Aman586,99

VODA ORGANSKA KOKOSOVA KRALJEVSKA SANATERRA 200ML
- Super Vero178,99
- Univerexport186,73
894,95 din/l






















