Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Mešoviti Proizvod Moravski Delikates Lilić Rf
Mešoviti Proizvod Moravski Delikates Lilić Rf
2 prodavnice Barkod 8606102648618
369,00 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
Najskuplje je 429,99 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
369,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 419,99 – 449,99 din429,99 din+60,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 384,00 | 407,00 |
| 29.09.2026. | 384,00 | 407,00 |
| 26.09.2026. | 399,00 | 414,50 |
| 01.09.2026. | 399,00 | 415,76 |
Promene cene
- Univerexport 26.09. 432,52 → 429,99 din -1%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Moravski delikates 5/1Transkom 94
- MEŠOVITI PROIZVOD MORAVSKI DELIKATES LILIĆ RFUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%Mešoviti Proizvod Krem za Kuvanje Polimark 500 ml
- Šumadija Market199,90
- VUM%209,99
- VP Dima%218,90
+36 prodavnica399,80 din/l
−27%Mešoviti Proizvod Krem za Kuvanje Polimark 200 ml
- Šumadija Market84,90
- ZAM%99,90
- VUM107,00
+33 prodavnice424,50 din/l
−37%Mešoviti Proizvod Krem za Pripremanje Šlaga Patisserie 500 ml
- Univerexport%189,99
- Cash & Carry Plus192,99
- Metro194,00
+28 prodavnica379,98 din/l
Mešoviti Proizvod Krem za Kuvanje Imlek 500 ml
- Cash & Carry Plus209,99
- ZAM219,90
- VUM219,99
+27 prodavnica419,98 din/l
Mešoviti Proizvod Krem za Kuvanje Imlek 250 ml
- VUM119,99
- Europrom123,00
- Podunavlje123,75
+24 prodavnice479,96 din/l
−37%Mešoviti Proizvod Slatki Biljni Krem Hulala 500 ml
- Transkom 94%198,00
- Medius%199,90
- Prima%199,90
+23 prodavnice396,00 din/l
−30%Mešoviti Proizvod Krem za Kuvanje Gran Cucina 500 ml
- Leon179,99
- Fortuna Market209,99
- Idea · Mercator · Roda%209,99
+18 prodavnica359,98 din/l
Mešoviti Proizvod Šlag u Spreju Topping Cesibon 250 ml
- Cash & Carry Plus234,99
- ZAM249,90
- Tekijanka249,99
+20 prodavnica939,96 din/kg













