Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Jogurt Dukat 3,2% mm 500 g PET

Jogurt Dukat 3,2% mm 500 g PET
Pakovanje 500 g Mlečna mast 3,2% 2 prodavnice Barkod 8606002112295
92,82 din
najjeftinije u prodavnici Tekijanka
185,64 din/kg
Najskuplje je 103,14 din, +11% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
92,82 din185,64 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta103,14 din206,28 din/kg+10,32 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 89,00 | 97,99 |
| 01.09.2026. | 89,00 | 97,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JOGURT 3.2 DUKAT PET 500GAleksandrović
- JOGURT 3.2% PET DUKAT 500 GR SOMBOLEDAroma
- JOGURT 3.2% 500GR DUKAT PET SOMBOLEDPrima
- JOGURT 1/2 DUKAT SA 3.2%MM SOMBOLEDSenta Promet
- JOGURT 3,2%MM 500GTekijanka
- JOGURT 500G SOMBOLED12#Transkom 94
- JOGURT DUKAT 3,2%MM 500G PETUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%Jogurt Moja Kravica 2,8% 1,75 kg XXL PET Imlek
- Šumadija Market179,90
- Metalac Market%179,99
- Aleksandrović184,99
+38 prodavnica102,80 din/kg
−26%Jogurt Probiotik Balans 1,5 kg PET
- Cash & Carry Plus179,99
- Aleksandrović184,99
- Šumadija Market184,99
+37 prodavnica119,99 din/kg
−11%Jogurt Moja Kravica 2,8% mm 180 g Čaša
- Idea · Mercator · Roda%33,99
- Morava%33,99
- Cash & Carry Plus34,99
+34 prodavnice188,83 din/kg
−17%Jogurt Grčki Grekos 9% mm 150 g
- Metro%57,00
- Idea · Mercator · Roda%57,99
- Univerexport%59,99
+33 prodavnice380,00 din/kg
−22%Jogurt Grčki Grekos 9% mm 400 g
- Aleksandrović124,99
- Čutura%124,99
- Šumadija Market124,99
+35 prodavnica312,48 din/kg
−21%Jogurt Moja Kravica 2,8% mm 1 kg TT
- Cash & Carry Plus145,99
- Europrom%149,90
- Medius%149,90
+34 prodavnice145,99 din/kg
−14%Jogurt Moja Kravica Gusti 2,8% mm 1 kg TT
- Aman%149,99
- BB Trade%149,99
- Cash & Carry Plus149,99
+34 prodavnice149,99 din/kg
Jogurt Moja Kravica 2,8% mm 250 g TT
- Europrom52,90
- Cash & Carry Plus52,99
- Leon52,99
+33 prodavnice211,60 din/kg













