Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → SIR POLUTVRDI TILZIT SLAJS VINDIJA 150G

SIR POLUTVRDI TILZIT SLAJS VINDIJA 150G
Pakovanje 150 g 3 prodavnice Barkod 3850108053913
347,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
2.319,93 din/kg
Najskuplje je 411,99 din, +18% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
347,99 din2.319,93 din/kg
-
Aleksandrović3 prodavnice: 299,99 - 349,99 din · Negotin349,99 din2.333,27 din/kg+2,00 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36299,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb349,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68349,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 396,99 – 411,99 din411,99 din2.746,60 din/kg+64,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 347,99 | 349,99 |
| 01.09.2026. | 347,99 | 349,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KACKAVALJ TILZIT 150G VINDIJAAleksandrović
- SIR TILZIT 150GSuper Vero
- SIR POLUTVRDI TILZIT SLAJS VINDIJA 150GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%SIR PARMEZAN PARMONIA ZANETTI 40G
- Europrom%99,90
- Idea%99,99
- Mercator%99,99
+35 prodavnica2.497,50 din/kg
−27%SIR GREKOS 250G
- Metro%175,00
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
+33 prodavnice700,00 din/kg
−19%SIR MLADI PRESIDENT 250G
- Aleksandrović129,99
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
+33 prodavnice519,96 din/kg
−28%SIR TOPLJENI NATUR BISER 140G
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+33 prodavnice1.085,64 din/kg
−35%SIR GREKOS 500G
- Metalac Market%279,99
- Super Vero%298,99
- Univerexport%299,99
+32 prodavnice559,98 din/kg
−14%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 100G
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M101,00
+31 prodavnica949,00 din/kg
−19%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 200G
- Euro Ša M%144,90
- Metro176,00
- Cash & Carry Plus184,99
+31 prodavnica724,50 din/kg
−39%SIR GAUDA BISER 45%MM 250G
- Prima277,00
- Medius%329,90
- Cash & Carry Plus329,99
+29 prodavnica1.108,00 din/kg











