Cene → Akcije po artiklima → Prerađeno voće i povrće
Akcije: Prerađeno voće i povrće
774 artikala sa sniženom cenom u ovoj grupi robe. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
−11%MASLINE ZELENE PAPRIKA 180G GARDEN
- Idea%79,99
- Mercator%79,99
- Roda%79,99
444,39 din/kg
−11%DŽEM ŠLJIVA 360G K PLUS
- Idea%119,99
- Mercator%119,99
- Roda%119,99
333,31 din/kg
−11%ALLORO CVEKLA 680G S
- Aman%119,99
176,46 din/kg
−11%Paprika zuta ljuta Maxi 650g
- Maxi%199,99
- Mega Maxi%199,99
307,68 din/kg- −11%
TO FEFERONI 630G
- VUM%199,99
317,44 din/kg
−11%PAPRIKA FILETI BARENA BAŠ BAŠ 700G
- Univerexport%239,99
342,84 din/kg
−11%AJVAR LJUTI SA POVRĆEM 680G K PLUS
- Idea%279,99
- Mercator%279,99
- Roda%279,99
411,75 din/kg
−11%KOMPOT OD VISANJA 720ML IZ NASE BASTE
- Aman%279,99
388,88 din/l
−11%KISELIŠI LJUTENICA VIPRO 580ML
- Gomex%399,99
- Šumadija Market419,00
689,64 din/l
−11%TURSIJA BAKA ZIVKA 1420G
- Aman%399,99
281,68 din/kg
−11%SALATA MEŠANA APETITKA BAŠ BAŠ 540G
- Univerexport%249,00
461,11 din/kg
−11%PARADAJZ PIRE GURMAN 720G
- Aleksandrović189,90
- Metro%288,00
- Trnava Promet328,00
+11 prodavnica263,75 din/kg
−11%BARILLA 400g SOS TUNA MASLINOVO ULJE
- Sunce (Qvattro)%489,99
- Mercator549,99
- Roda549,99
+1 prodavnica1.224,98 din/kg
−11%AJVAR BLAGI 680G DIJAMANT
- Trlić299,90
- Prima400,00
- Senta Promet%409,99
+5 prodavnica441,03 din/kg
−11%AJVAR LJUTI 680G DIJAMANT
- Trlić389,00
- Senta Promet%409,99
- BB Trade459,54
+3 prodavnice572,06 din/kg
−11%MASLINE ZELENE SK 180G GARDEN GOOD
- Idea%66,99
- Mercator%66,99
- Roda%66,99
372,17 din/kg
−11%MAJONEZ DELIKATES POLIMARK 1L
- Trnava Promet575,00
- RIČ594,99
- Euro Ša M599,00
+11 prodavnica575,00 din/l
−11%DZEM DOMACI KAJSIJA IZ NASEG KRAJA 680G
- Aman%459,99
676,46 din/kg
−10%PAŠTETA SOJA BELI LUK 105G VITALIA
- Super Vero%221,99
- Roda254,99
- Mega Maxi274,99
+2 prodavnice2.114,19 din/kg
−10%KOMPOT KUPINA 570G UMK
- Idea%429,99
- Mercator%429,99
- Roda%429,99
754,37 din/kg- −10%
ZIMA KRASTAVAC 6-9cm 720ml
- Sunce (Qvattro)%129,99
180,54 din/l
−10%MASLINE SA PASTOM PAPRIKE DOYPACK CARPINELLI 170G
- Aman%129,99
764,65 din/kg
−10%PEKMEZ ŠLJIVA 375G UMK
- Idea%259,99
- Mercator%259,99
- Roda%259,99
693,31 din/kg
−10%GURMAN PARADAJZ SOK 1/1 LJUTI
- Idea%229,99
- Mercator%229,99
- Roda%229,99
+1 prodavnica229,99 din/kg
−10%SOK PARADAJZ BLAGI 1L MIN
- Idea%229,99
- Mercator%229,99
- Roda%229,99
229,99 din/l
−10%PINĐUR 300G UMK
- Idea%349,99
- Mercator%349,99
- Roda%349,99
1.166,63 din/kg
−10%MASLINA ZELENA PUNJENA PAPRIKOM ALLORO 720ML
- Aman%349,99
486,10 din/l- −10%
IL CAPITANO ZELENA MASLINA BK RINFUZ
- Medius%729,90
−10%Cili malina Excellent 200g
- Maxi%289,99
- Maxi Online%289,99
- Mega Maxi%289,99
1.449,95 din/kg
−10%MAJONEZ KULEN DIJAMANT 95ML
- Senta Promet79,99
- Univerexport87,95
- Idea%87,99
+8 prodavnica842,00 din/l
−10%DŽEM ŠIPAK NATUR KOP 660G
- Transkom 94319,00
- Senta Promet384,75
- Cash & Carry Plus389,99
+7 prodavnica483,33 din/kg
−10%DŽEM KAJSIJA NATUR KOP 630G
- Transkom 94319,00
- Univerexport389,99
- Europrom403,00
+7 prodavnica506,35 din/kg- −10%
TARTUFATA CRNA 500G TARTUFI
- Roda%2.199,99
- Idea%2.249,99
- Mercator%2.249,99
4.399,98 din/kg
−10%MASLINA CRNA BK LIBERO
- Roda%1.014,99
- Idea%1.034,99
- Mercator%1.034,99
−10%PARADAJZ PASSATA PODRAVKA 500G
- Aleksandrović79,99
- Europrom%89,90
- Cash & Carry Plus99,99
+20 prodavnica159,98 din/kg
−10%MAJONEZ MLADI LUK DIJAMANT 95ML
- RIČ74,99
- Aman82,99
- Roda%85,99
+5 prodavnica789,37 din/l
−10%MAJONEZ URNEBES DIJAMANT 95ML
- RIČ79,99
- Senta Promet79,99
- Aman82,99
+9 prodavnica842,00 din/l
−10%ŠAMPINJONI SECKANI 180G K PLUS
- Idea%89,99
- Mercator%89,99
- Roda%89,99
499,94 din/kg- −10%
KRASTAVCI REZANI MPK 680G
- Aleksandrović169,99
- Univerexport%179,99
- Cash & Carry Plus199,99
249,99 din/kg
−10%AJVAR LJUTI SA POVRĆEM 350G K PLUS
- Idea%179,99
- Mercator%179,99
- Roda%179,99
514,26 din/kg
−10%KRASTAVČIĆI DOM PIK MAR 320G UMK
- Idea%179,99
- Mercator%179,99
- Roda%179,99
562,47 din/kg- −10%
KIKIRIKI PEČENI U OPNI 500G
- Idea%179,99
- Mercator%179,99
- Roda%179,99
359,98 din/kg
−10%AJVAR INDUSTRIJSKI BLAGI ALLORO 350G
- Aman%179,99
514,26 din/kg
−10%AJVAR INDUSTRIJSKI LJUTI ALLORO 350G
- Aman%179,99
514,26 din/kg
−10%SOS DELISH SENDVIČ GURMAN 300G
- Euro Ša M179,00
- Super Vero199,99
- Univerexport207,17
+3 prodavnice596,67 din/l- −10%
TO!PAPRIKA SALATA 560G
- VUM%359,99
- Podunavlje389,99
- Europrom399,90
+4 prodavnice642,84 din/kg
−10%DŽEM EXTRA KAJSIJA 375G UMK
- Idea%269,99
- Mercator%269,99
- Roda%269,99
719,97 din/kg- −10%
KORNIŠONI I KLASA MPK 1.4KG
- Aleksandrović279,90
- Cash & Carry Plus399,99
- Univerexport%449,99
+1 prodavnica199,93 din/kg


























