Cene → Prerađeno voće i povrće → SOS DELISH SENDVIČ GURMAN 300G

SOS DELISH SENDVIČ GURMAN 300G
Pakovanje 300 ml 6 prodavnica Barkod 8606108889961
179,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
596,67 din/l
Najskuplje je 224,99 din, +26% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
179,00 din596,67 din/l
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad199,99 din666,63 din/l+20,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 199,49 – 219,44 din207,17 din690,57 din/l+28,17 din
-
219,99 din239,99 din733,30 din/l+40,99 din
-
224,99 din244,99 din749,97 din/l+45,99 din
-
224,99 din249,99 din749,97 din/l+45,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 179,00 | 223,58 |
| 22.09.2026. | 179,00 | 223,58 |
| 01.09.2026. | 179,00 | 239,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GURMAN DELISH SENDVIC SOS 300MLEuro Ša M
- SENDVIČ SOS DELISH DOJPA300ML GURMAIdea, Mercator, Roda
- SOS DELISH SENDVIČ DOJPAK 300ML GURMANSuper Vero
- SOS DELISH SENDVIČ GURMAN 300GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−32%SOS CHILI PEMY POLIMARK 285ML
- Leon%115,99
- Idea%149,99
- Mercator%149,99
+22 prodavnice406,98 din/l
−36%SOS OPAKO LJUTI CHILITO GURMAN 250G
- Čutura%129,99
- Trnava Promet138,00
- Maxi%139,99
+20 prodavnica519,96 din/kg
−36%SOS SLATKO LJUTI CHILITO GURMAN 250G
- Čutura%129,99
- Trnava Promet131,00
- Aman%139,99
+19 prodavnica519,96 din/kg
−36%SOS CURRY PEMY POLIMARK 285ML
- Idea%169,99
- Mercator%169,99
- Roda%169,99
+16 prodavnica596,46 din/l
−43%SOS NAPOLETANA BARILLA 400G
- Trnava Promet259,00
- Idea%289,99
- Mercator%289,99
+15 prodavnica647,50 din/kg
−31%SOS ZA PASTU BAKINA TAJNA 300G
- RIČ209,99
- Cash & Carry Plus214,62
- Aman%214,99
+14 prodavnica699,97 din/kg
−35%SOS PESTO GENOVESE BARILLA 190G
- Univerexport%299,00
- Trnava Promet319,00
- Trlić349,99
+14 prodavnica1.573,68 din/kg
SOS SENDVIČ DELISH GURMAN 230G
- Trnava Promet138,00
- Europrom149,90
- Trlić159,90
+13 prodavnica600,00 din/kg








