Cene → Prerađeno voće i povrće → SOK PARADAJZ BLAGI 1L MIN

SOK PARADAJZ BLAGI 1L MIN
Pakovanje 1 l 3 prodavnice Barkod 2522057000010
229,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 20.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
229,99 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
229,99 din256,41 din229,99 din/l
-
229,99 din256,41 din229,99 din/l
-
229,99 din256,41 din229,99 din/l
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 256,41 | 256,41 |
| 01.09.2026. | 256,41 | 256,41 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%SOK OD PARADAJZA BLAGI GURMAN 1L
- Aleksandrović139,90
- VUM224,99
- Metro229,80
+11 prodavnica139,90 din/l
−25%SOK OD PARADAJZA BLAGI MOĆ PLANINE 720ML
- Univerexport%249,88
- Super Vero295,99
- Medius%299,90
+3 prodavnice347,06 din/l
−25%SOK OD PARADAJZA LJUTI MOĆ PLANINE 720ML
- Univerexport%249,99
- Super Vero295,99
- Medius%299,90
+3 prodavnice347,21 din/l
SOK OD PARADAJZA POMODORO PASSATA DIVELA 680G
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus249,99
- Fortuna Market269,99
+3 prodavnice294,10 din/kg
−28%SOK OD PARADAJZA BLAGI TANASIĆ 720ML
- Univerexport%219,99
- Trnava Promet232,00
- Euro Ša M273,00
+2 prodavnice305,54 din/l
SOK PARADAJZ PASSATA CIRIO 700G STAKLO
- Mercator529,99
- Roda534,99
- Idea539,99
+1 prodavnica757,13 din/kg
SOK OD PARADAJZA HAPPY DAY 1L BRIK
- Super Vero224,99
- Univerexport232,38
- Maxi Online237,99
+1 prodavnica224,99 din/l
Sok od paradajza Premia 1l
- Maxi209,99
- Maxi Online209,99
- Mega Maxi209,99
+1 prodavnica209,99 din/l












