Cene → Prerađeno voće i povrće → SOK OD PARADAJZA BLAGI GURMAN 1L

SOK OD PARADAJZA BLAGI GURMAN 1L
Pakovanje 1 l 14 prodavnica Barkod 8600101523914
139,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik
139,90 din/l
Najskuplje je 289,36 din, +107% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije13 prodavnica: 139,90 - 219,99 din · Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik139,90 din139,90 din/l
adrese radnji ▾
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5139,90 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb139,90 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7139,90 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10139,90 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25139,90 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6139,90 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb139,90 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49159,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15159,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6189,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68189,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36189,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb219,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta224,99 din224,99 din/l+85,09 din
-
229,80 din229,80 din/l+89,90 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Krnjača229,80 din
- Beograd · Metro, Vidikovac229,80 din
- Beograd · Metro, Zemun229,80 din
- Kragujevac · Metro229,80 din
- Niš · Metro229,80 din
- Novi Sad · Metro229,80 din
- Šabac · Metro229,80 din
-
229,99 din299,99 din229,99 din/l+90,09 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula259,61 din259,61 din/l+119,71 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta266,14 din266,14 din/l+126,24 din
-
268,99 din268,99 din/l+129,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta268,99 din268,99 din/l+129,09 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta269,99 din269,99 din/l+130,09 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta272,60 din272,60 din/l+132,70 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu275,00 din275,00 din/l+135,10 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta275,90 din275,90 din/l+136,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta279,00 din279,00 din/l+139,10 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 278,48 – 311,11 din289,36 din289,36 din/l+149,46 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 139,90 | 271,30 |
| 01.09.2026. | 139,90 | 271,30 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK OD PARADAJZA 1L GURMANAleksandrović
- PARADAJZ SOK GURMAN KASASTI BLAGI 1LAroma, City
- SOK PARADAJIZ BLAGI KASASTI 1L STAKLO GURMANCash & Carry Plus
- PARADAJZ SOK GURMAN BLAGI STAKLO 1LGomex
- Paradajz sok Gurman blagi 1l stakloMaxi Online, Mega Maxi
- 1L GURMAN PARADAJZ SOK KASASTI-STAND.-VAR.Metro
- PARADAJZ SOK GURMAN 1L BLAGI MIN-COMMEPrima
- SOK PARADAJZ KASASTI 1/1 BLAGI MINSenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%SOK OD PARADAJZA BLAGI MOĆ PLANINE 720ML
- Univerexport%249,88
- Super Vero295,99
- Medius%299,90
+3 prodavnice347,06 din/l
−25%SOK OD PARADAJZA LJUTI MOĆ PLANINE 720ML
- Univerexport%249,99
- Super Vero295,99
- Medius%299,90
+3 prodavnice347,21 din/l
SOK OD PARADAJZA POMODORO PASSATA DIVELA 680G
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus249,99
- Fortuna Market269,99
+3 prodavnice294,10 din/kg
−28%SOK OD PARADAJZA BLAGI TANASIĆ 720ML
- Univerexport%219,99
- Trnava Promet232,00
- Euro Ša M273,00
+2 prodavnice305,54 din/l
SOK PARADAJZ PASSATA CIRIO 700G STAKLO
- Mercator529,99
- Roda534,99
- Idea539,99
+1 prodavnica757,13 din/kg
SOK OD PARADAJZA HAPPY DAY 1L BRIK
- Super Vero224,99
- Univerexport232,38
- Maxi Online237,99
+1 prodavnica224,99 din/l
Sok od paradajza Premia 1l
- Maxi209,99
- Maxi Online209,99
- Mega Maxi209,99
+1 prodavnica209,99 din/l
−15%SOK PARADAJZ LJUTI 0.75L UMK
- Idea%229,99
- Mercator%229,99
- Roda%229,99
306,65 din/l








