Cene → Prerađeno voće i povrće → DŽEM ŠIPAK NATUR KOP 660G

DŽEM ŠIPAK NATUR KOP 660G
Pakovanje 660 g 10 prodavnica Barkod 8606107207179
319,00 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
483,33 din/kg
Najskuplje je 479,99 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
319,00 din483,33 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta384,75 din582,95 din/kg+65,75 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta389,99 din590,89 din/kg+70,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula389,99 din590,89 din/kg+70,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta429,90 din651,36 din/kg+110,90 din
-
439,99 din489,99 din666,65 din/kg+120,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta445,00 din674,24 din/kg+126,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta462,69 din701,05 din/kg+143,69 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta479,99 din727,26 din/kg+160,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta479,99 din727,26 din/kg+160,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 319,00 | 437,45 |
| 01.09.2026. | 319,00 | 437,45 |
Promene cene
- Univerexport 22.09. 399,99 → 389,99 din -3%
- Univerexport 21.09. 371,99 → 399,99 din +8%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DZEM DOMACI SIPURAK MAMINA KUHINJA 660GAman
- DOMACI DZEM SIPURAK MAMINA KUHINJA 660grCash & Carry Plus
- Džem Šipurak Natur Kop 660 gMetalac Market
- DZEM SIPURAK 660G MAMINA KUHINJASenta Promet
- MAMINA KUHINJA DOMACI EKSTR DZEM SIPURAK 660 GRSoulfood
- DOMACI DZEM SIPURAK 660g MAMINA KUHINJASunce (Qvattro)
- DŽEM DOMAĆI ŠIPURAK 660GR.NATUR KOPTekijanka
- DOMACI DZEM SIPURAK660GNATURTranskom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%DŽEM KAJSIJA NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Maxi%299,99
+28 prodavnica499,98 din/kg
−26%DŽEM KAJSIJA BAKINA TAJNA 670G
- Transkom 94499,90
- Super Vero%499,99
- Medius%519,90
+26 prodavnica746,12 din/kg
−28%DŽEM ŠIPAK NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Maxi%299,99
+26 prodavnica499,98 din/kg
−18%DŽEM ŠIPAK BAKINA TAJNA 670G
- Metalac Market455,00
- VP Dima499,90
- Medius%529,90
+24 prodavnice679,10 din/kg
−21%DŽEM KAJSIJA NECTAR 370G
- Super Vero%189,99
- Aleksandrović209,99
- Cash & Carry Plus214,99
+22 prodavnice513,49 din/kg
DŽEM ŠIPAK NECTAR 370G
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea229,41
+21 prodavnica540,51 din/kg
−19%DŽEM KAJSIJA PIONIR 680G
- Cash & Carry Plus314,99
- Idea%319,99
- Mercator%319,99
+17 prodavnica463,22 din/kg
−25%DŽEM JAGODA NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
+16 prodavnica499,98 din/kg









