Cene → Prerađeno voće i povrće → DŽEM KAJSIJA NECTAR 370G

DŽEM KAJSIJA NECTAR 370G
Pakovanje 370 g 25 prodavnica Barkod 8606004254290
189,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero, na akciji do 30.09.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
513,49 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 269,99 din, +42% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Super Vero najjeftinije akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Beograd, Novi Sad189,99 din241,99 din513,49 din/kg
-
Aleksandrović10 prodavnica: 139,90 - 299,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac209,99 din567,54 din/kg+20,00 din
adrese radnji ▾
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5139,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68159,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7199,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49209,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6209,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb249,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36249,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99249,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296249,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb299,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula214,99 din581,05 din/kg+25,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd229,41 din620,03 din/kg+39,42 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta229,41 din620,03 din/kg+39,42 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta229,41 din620,03 din/kg+39,42 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta233,00 din629,73 din/kg+43,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta234,51 din633,81 din/kg+44,52 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta239,90 din648,38 din/kg+49,91 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta239,90 din648,38 din/kg+49,91 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta239,90 din648,38 din/kg+49,91 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 234,91 – 255,10 din244,09 din659,70 din/kg+54,10 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta245,00 din662,16 din/kg+55,01 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta249,99 din675,65 din/kg+60,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta252,99 din683,76 din/kg+63,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta253,26 din684,49 din/kg+63,27 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd254,00 din686,49 din/kg+64,01 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta254,99 din689,16 din/kg+65,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu259,00 din700,00 din/kg+69,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta259,00 din700,00 din/kg+69,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta259,99 din702,68 din/kg+70,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta262,99 din710,78 din/kg+73,00 din
-
262,99 din710,78 din/kg+73,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta262,99 din710,78 din/kg+73,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta269,99 din729,70 din/kg+80,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 214,99 | 245,00 |
| 20.09.2026. | 214,99 | 245,00 |
| 19.09.2026. | 214,99 | 244,09 |
| 01.09.2026. | 215,00 | 241,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DZEM KAJSIJA 370G NECTARAleksandrović, Sunce (Qvattro)
- DZEM KASJIJA 370G NECTARAman
- DZEM EXTRA KAJSIJA 370GRAroma
- DZEM NECTAR KAJSIJA 370GBB Trade
- DZEM KAJSIJA 370gr NECTARCash & Carry Plus
- MARM."NECTAR" KAJSIJA 370GEuro Ša M
- DZEM KAJSIJA FAMILY 370G NECTAREuroprom
- DŽEM NECTAR KAJSIJA 370GGomex
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−34 % po kgDZEM JAGODA 370g NECTAR
- Aleksandrović124,90
- Trlić249,90
- Prima362,00
337,57 din/kg
−22 % po kgDZEM KAJSIJA 450G GUSTONA
- Profi179,99
- Maxi%199,99
- Maxi Online%199,99
+3 prodavnice399,98 din/kg- −15 % po kg
DZEM KAJSIJA GLUCK 230G
- Aleksandrović99,99
- Leon99,99
434,74 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%DŽEM KAJSIJA NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Maxi%299,99
+28 prodavnica499,98 din/kg
−26%DŽEM KAJSIJA BAKINA TAJNA 670G
- Transkom 94499,90
- Super Vero%499,99
- Medius%519,90
+26 prodavnica746,12 din/kg
−28%DŽEM ŠIPAK NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Maxi%299,99
+26 prodavnica499,98 din/kg
−18%DŽEM ŠIPAK BAKINA TAJNA 670G
- Metalac Market455,00
- VP Dima499,90
- Medius%529,90
+24 prodavnice679,10 din/kg
DŽEM ŠIPAK NECTAR 370G
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea229,41
+21 prodavnica540,51 din/kg
−19%DŽEM KAJSIJA PIONIR 680G
- Cash & Carry Plus314,99
- Idea%319,99
- Mercator%319,99
+17 prodavnica463,22 din/kg
−25%DŽEM JAGODA NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
+16 prodavnica499,98 din/kg
−19%DZEM SIPURAK 680g HISAR
- Cash & Carry Plus314,99
- Fortuna Market329,99
- Aleksandrović349,99
+16 prodavnica463,22 din/kg




