Cene → Prerađeno voće i povrće → MASLINA CRNA BK LIBERO

MASLINA CRNA BK LIBERO
3 prodavnice Barkod 8606105816076
1.014,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 20.10.
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 1.034,99 din, +2% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.014,99 din1.129,99 din
-
1.034,99 din1.129,99 din+20,00 din
-
1.034,99 din1.149,90 din+20,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 1.129,99 | 1.129,99 |
| 01.09.2026. | 1.129,99 | 1.129,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

MASLINA ZELENA IL CAPITANO SA PAPRIKOM 720G
- Prima338,00
- Cash & Carry Plus376,75
- Mere376,90
+8 prodavnica469,44 din/kg
MASLINA ZELENA 360g SA KOSTICOM
- Aleksandrović219,99
- Cash & Carry Plus224,91
- Podunavlje229,99
+7 prodavnica611,08 din/kg
MASLINA ZELENA IL CAPITANO BEZ KOSTICE 720G
- Aleksandrović229,90
- Cash & Carry Plus302,99
- Prima314,50
+6 prodavnica319,31 din/kg
−10%MASLINA LIBERO PREMIUM CRNA SK PR.KALAMATA 360M
- Cash & Carry Plus300,00
- Šumadija Market325,00
- Roda%367,99
+4 prodavnice882,35 din/kg
MASLINA ZEL ĐUMBIR SNACK 70G OLYMP
- Super Vero183,99
- Cash & Carry Plus189,99
- BB Trade190,97
+4 prodavnice2.628,43 din/kgMASLINA ZELENA IL CAPITANO SA KOSTICOM 720G
- Aleksandrović199,99
- Prima255,50
- Šumadija Market353,00
+3 prodavnice277,76 din/kg
MASLINA IL CAPITANO ZEL. SA PAPRIKOM DOYPACK 170G
- Cash & Carry Plus75,99
- Šumadija Market83,00
- Aroma124,40
+1 prodavnica447,00 din/kg
MASLINA PREMIUM ZELENA BK 340GR
- Cash & Carry Plus239,99
- Šumadija Market262,00
- Aroma304,70
+1 prodavnica705,85 din/kg








