Cene → Prerađeno voće i povrće → MASLINE SA PASTOM PAPRIKE DOYPACK CARPINELLI 170G

MASLINE SA PASTOM PAPRIKE DOYPACK CARPINELLI 170G
Pakovanje 170 g 1 prodavnica Barkod 8605044513831
129,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman, na akciji do 20.10.
764,65 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
129,99 din144,99 din764,65 din/kg
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−13%MASLINE ZELENE BK AMFISSA 680G
- Aleksandrović399,99
- Fortuna Market419,99
- Univerexport%429,99
+29 prodavnica588,22 din/kg
MASLINE ZELENE SK AMFISSA 680G
- Aleksandrović399,99
- Fortuna Market399,99
- Cash & Carry Plus420,00
+23 prodavnice588,22 din/kg
−19%MASLINE ZELENE SA PAPRIKOM AMFISSA 680G
- Fortuna Market479,99
- Medius%499,90
- Aleksandrović529,99
+20 prodavnica705,87 din/kg
−23%MASLINE ZELENE BK BENLIAN FOOD 160G DOJPAK
- Tekijanka93,42
- Idea%99,99
- Mercator%99,99
+19 prodavnica583,88 din/kg
MASLINE ZELENE BK BENLIAN FOOD 690G
- Aleksandrović359,99
- IM Matijević360,00
- VUM380,00
+18 prodavnica529,40 din/kg
MASLINE ZELENE BK AMFISSA 300G
- Trlić229,00
- Aleksandrović249,99
- Cash & Carry Plus279,99
+14 prodavnica763,33 din/kg
−16%MASLINE ZELENE SA PAPRIKOM BENLIAN FOOD 700G
- IM Matijević360,00
- Čutura399,00
- Idea%419,99
+14 prodavnica514,29 din/kg
−26%MASLINE ZELENE BK BENLIAN FOOD 340G
- Univerexport185,99
- Idea%209,99
- Mercator%209,99
+14 prodavnica547,03 din/kg












