Cene → Prerađeno voće i povrće → MASLINA ZELENA PUNJENA PAPRIKOM ALLORO 720ML

MASLINA ZELENA PUNJENA PAPRIKOM ALLORO 720ML
Pakovanje 720 ml 1 prodavnica Barkod 8606017950387
349,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman, na akciji do 11.10.
486,10 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
349,99 din389,99 din486,10 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

MASLINA ZELENA 360g SA KOSTICOM
- Cash & Carry Plus224,91
- Podunavlje229,99
- RIČ229,99
+7 prodavnica624,75 din/kg
MASLINA ZELENA IL CAPITANO SA PAPRIKOM 720G
- Cash & Carry Plus376,75
- Mere376,90
- Šumadija Market419,00
+5 prodavnica523,26 din/kg
MASLINA ZELENA IL CAPITANO BEZ KOSTICE 720G
- Cash & Carry Plus302,99
- Fortuna Market352,79
- Sunce (Qvattro)364,99
+4 prodavnice420,82 din/kg
MASLINA ZEL ĐUMBIR SNACK 70G OLYMP
- Super Vero183,99
- Cash & Carry Plus189,99
- BB Trade190,97
+4 prodavnice2.628,43 din/kg
MASLINA ZELENA BK 170g LIBERO
- Trlić109,99
- Idea · Mercator · Roda113,47
- Aroma119,99
+1 prodavnica647,00 din/kg
−10%MASLINA LIBERO PREMIUM CRNA SK PR.KALAMATA 360M
- Cash & Carry Plus300,00
- Šumadija Market325,00
- Roda%367,99
+3 prodavnice882,35 din/kgMASLINA ZELENA IL CAPITANO SA KOSTICOM 720G
- Šumadija Market353,00
- Sunce (Qvattro)354,99
- Čutura379,99
+1 prodavnica490,28 din/kg
MASLINA CRNA SUŠENA MEDITERANA
- Univerexport1.299,90
- Mercator1.449,90
- Idea · Roda1.449,99















