Cene → Prerađeno voće i povrće → Maslina Crna Sušena Mediterana

Maslina Crna Sušena Mediterana
4 prodavnice Barkod 5201409801549
1.299,90 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport
Najskuplje je 1.449,99 din, +12% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.299,90 din
-
MercatorRadnje: Beograd1.449,90 din+150,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta1.449,99 din+150,09 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta1.449,99 din+150,09 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 1.299,90 | 1.449,95 |
| 23.09.2026. | 1.299,90 | 1.449,95 |
| 20.09.2026. | 1.399,90 | 1.449,95 |
| 01.09.2026. | 1.449,90 | 1.449,99 |
Promene cene
- Univerexport 23.09. 1.399,90 → 1.299,90 din -7%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MASLINA CRNA SUŠENA MEDITERANAIdea, Mercator, Roda
- MASLINE CRNE SUŠENE OLYMP RFUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Maslina Zelena 360 g sa Kosticom
- Cash & Carry Plus224,91
- Podunavlje229,99
- RIČ229,99
+7 prodavnica624,75 din/kg
Maslina Zelena Il Capitano sa Paprikom 720 g
- Cash & Carry Plus376,75
- Mere376,90
- Fortuna Market419,99
+5 prodavnica523,26 din/kg
Maslina Zelena Il Capitano bez Kostice 720 g
- Cash & Carry Plus299,99
- Fortuna Market352,79
- Sunce (Qvattro)364,99
+4 prodavnice416,65 din/kg
Maslina Zel Đumbir Snack 70 g Olymp
- Super Vero183,99
- Cash & Carry Plus189,99
- BB Trade190,97
+4 prodavnice2.628,43 din/kg
Maslina Zelena BK 170 g Libero
- Trlić109,99
- Idea · Mercator · Roda113,47
- Aroma119,99
+1 prodavnica647,00 din/kg
−10%Maslina Libero Premium Crna SK Pr.Kalamata 360m
- Cash & Carry Plus300,00
- Šumadija Market325,00
- Roda%367,99
+3 prodavnice882,35 din/kgMaslina Zelena Il Capitano sa Kosticom 720 g
- Sunce (Qvattro)354,99
- Šumadija Market359,00
- Čutura379,99
+1 prodavnica493,04 din/kg
Maslina Zelena sa Sirom
- Univerexport1.499,90
- Idea · Mercator · Roda2.269,99











