Cene → Prerađeno voće i povrće → MASLINE ZELENE PAPRIKA 180G GARDEN

MASLINE ZELENE PAPRIKA 180G GARDEN
Pakovanje 180 g 3 prodavnice Barkod 8605028616633
79,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 11.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
444,39 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
79,99 din89,99 din444,39 din/kg
-
79,99 din89,99 din444,39 din/kg
-
79,99 din89,99 din444,39 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 89,99 | 89,99 |
| 01.09.2026. | 89,99 | 89,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −21 % po kg
MASLINE ZELENE SK DOJPAK 150gr IL CAPITANO
- Cash & Carry Plus59,99
- Šumadija Market70,00
- Metalac Market75,00
352,88 din/kg
−16 % po kgMASLINE ZELENE SK 180G GARDEN GOOD
- Idea%66,99
- Mercator%66,99
- Roda%66,99
372,17 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−13%MASLINE ZELENE BK AMFISSA 680G
- Aleksandrović399,99
- Idea%409,99
- Mercator%409,99
+29 prodavnica588,22 din/kg
MASLINE ZELENE SK AMFISSA 680G
- Aleksandrović399,99
- Fortuna Market399,99
- Cash & Carry Plus420,00
+23 prodavnice588,22 din/kg
−19%MASLINE ZELENE SA PAPRIKOM AMFISSA 680G
- Idea%467,99
- Mercator%467,99
- Roda%467,99
+20 prodavnica688,22 din/kg
−23%MASLINE ZELENE BK BENLIAN FOOD 160G DOJPAK
- Tekijanka93,42
- Idea%99,99
- Mercator%99,99
+19 prodavnica583,88 din/kg
MASLINE ZELENE BK BENLIAN FOOD 690G
- Aleksandrović359,99
- IM Matijević360,00
- VUM380,00
+18 prodavnica529,40 din/kg
MASLINE ZELENE BK AMFISSA 300G
- Trlić229,00
- Aleksandrović249,99
- Cash & Carry Plus279,99
+14 prodavnica763,33 din/kg
−16%MASLINE ZELENE SA PAPRIKOM BENLIAN FOOD 700G
- IM Matijević360,00
- Čutura399,00
- Idea%419,99
+14 prodavnica514,29 din/kg
−26%MASLINE ZELENE BK BENLIAN FOOD 340G
- Univerexport185,99
- Idea%209,99
- Mercator%209,99
+14 prodavnica547,03 din/kg










