Cene → Slatkiši i žitarice
Slatkiši i žitarice
6.342 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
−11%Pahuljice Mix 5+5 Fun&Fit 400 g
- Sunce (Qvattro)%209,99
- Roda244,99
- Mercator249,99
+7 prodavnica524,98 din/kg
Granola Crunchy Čoko Banana Fun&Fit 250 g
- BB Trade259,97
- RIČ289,99
- Transkom 94339,00
+7 prodavnica1.039,88 din/kg
Bar bez Glutena sa Lešnikovim Puterom Granum 30 g
- Senta Promet69,99
- Aksa79,00
- Mikromarket90,00
+7 prodavnica2.333,00 din/kg
Čokolada Mlečna Sponge Bob Crni Keks Nelly 80 g
- Aksa129,00
- Europrom129,90
- Euro Ša M134,00
+7 prodavnica1.612,50 din/kg
−8%Namaz Pistaći Crunchy Premium Nut Nut 200 g
- Idea · Mercator · Roda%817,99
- Podunavlje889,99
- Fortuna Market899,99
+5 prodavnica4.089,95 din/kgBombonjera Viktorija Amoretti 160 g
- Aman249,99
- Trlić259,00
- Leon273,99
+7 prodavnica1.562,44 din/kg
−26%Čokoladni Deda Mraz 80 g E Sweet
- Prima69,90
- Idea · Mercator · Roda%130,00
- Aksa139,00
+5 prodavnica873,75 din/kg
−25%Keks Integralni Brusnica Čokolada Sweet Family 120 g
- Maxi · Mega Maxi%156,99
- Idea · Mercator · Roda202,80
- Super Vero209,99
+4 prodavnice1.308,25 din/kg
Pahuljice bez Glutena od Pirinča Slavuj 300 g
- Idea · Mercator · Roda244,35
- dm249,00
- Super Vero256,99
+5 prodavnica814,50 din/kg
Čokoladne Praline Mrežica i Figura S.Choice 60 g
- Prima97,50
- Senta Promet133,80
- Aroma142,70
+7 prodavnica1.625,00 din/kg
−9%Kaša Protein Malina Sweet Fit 80 g
- Aksa169,00
- Super Vero%178,99
- BB Trade189,97
+7 prodavnica2.112,50 din/kg
−5%Bar Protein Čoko Lešnik Top 50 g
- Super Vero174,99
- ZAM179,90
- Fortuna Market%179,99
+7 prodavnica3.499,80 din/kg
−5%Bar Protein Čoko Kinder Top 50 g
- Super Vero174,99
- ZAM179,90
- Aleksandrović179,99
+7 prodavnica3.499,80 din/kgBombone Gumene Kornet sa Igračkom Sweeto 65 g
- Cash & Carry Plus144,99
- Sunce (Qvattro)146,99
- Trnava Promet152,00
+7 prodavnica2.230,62 din/kg
Čokolada Mini La Viva Ulker 35 g
- Cash & Carry Plus56,99
- Transkom 9469,00
- Euro Ša M71,00
+7 prodavnica1.628,29 din/kg
Čokolada Mini Metro Ulker 30 g
- Cash & Carry Plus31,99
- BB Trade38,07
- Transkom 9439,90
+7 prodavnica1.066,33 din/kg
Rolat Limun Eti Popkek 35 g
- Cash & Carry Plus24,99
- Šumadija Market29,90
- Metro30,20
+7 prodavnica714,00 din/kgŽvaka Skip Ice Mint 4,5 g Paraćinka
- Cash & Carry Plus5,99
- Metalac Market6,00
- Tekijanka6,60
+7 prodavnica1.331,11 din/kg
Čokolada Stracciatella 100 g Schogetten
- Cash & Carry Plus129,99
- VP Dima179,00
- RIČ184,99
+7 prodavnica1.299,90 din/kg
−22%NS Bomi Magic Duo Šlag Čokolada 144 g
- Idea · Mercator · Roda%95,00
- Sunce (Qvattro)%96,99
- Tekijanka118,56
+5 prodavnica659,72 din/kg
Komprimat jagoda 28g Paraćinka
- Europrom34,90
- RIČ34,99
- Euro Ša M35,00
+7 prodavnica1.246,43 din/kgMoravka Keks Petit Biscuit 750 g Becker
- Trnava Promet157,00
- Metalac Market159,00
- Prima159,50
+7 prodavnica209,33 din/kg
Royal Waltz Choko Rolls 80 g
- Aleksandrović49,99
- Trnava Promet70,00
- Cash & Carry Plus71,99
+7 prodavnica624,88 din/kg- −20%
Labudović Joytop Lizalica sa Igračkom 55 g
- Medius199,67
- Mikromarket%203,99
- Cash & Carry Plus219,99
+7 prodavnica3.630,36 din/kg 
Biskvit SL Orange 500 g
- Trnava Promet309,00
- Euro Ša M322,00
- VUM329,99
+7 prodavnica618,00 din/kg
Mauxion Fontessa bombonjera 200g
- Trnava Promet311,00
- Čutura369,99
- Euro Ša M428,00
+7 prodavnica1.555,00 din/kg
Evropa Bonbon Noire Bombone 100 g
- Mere46,90
- Cash & Carry Plus49,99
- Trnava Promet52,00
+7 prodavnica469,00 din/kg
−30%Alva classic 50 g Rosal
- Mikromarket%36,99
- Cash & Carry Plus39,99
- Trnava Promet43,00
+7 prodavnica739,80 din/kg
−8%Lindt Lindor 100 g Mlečna Čokolada
- ZAM299,90
- Super Vero%342,99
- Aman349,99
+7 prodavnica2.999,00 din/kg- −45%
Keks ZLATNI PEK 1kg Bambi 5
- ZAM%179,90
- Metalac Market%189,99
- Podunavlje%189,99
+7 prodavnica179,90 din/kg 
Štrudla Mešana 360 g Medela
- Trnava Promet182,00
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M195,00
+7 prodavnica505,56 din/kg
Medenjak Slatko Srce 150 g Pionir
- Trnava Promet93,00
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M105,00
+7 prodavnica620,00 din/kg- −7%
Napolitanke WAFFER 1000 čoko kocka Moravka
- Trnava Promet434,00
- Sunce (Qvattro)%489,99
- Prima499,50
+7 prodavnica434,00 din/kg 
Nelly Žele Zeka Narandža 22 g
- Euro Ša M18,00
- Trnava Promet18,00
- Sunce (Qvattro)18,99
+7 prodavnica818,18 din/kg
Praline NELINO cheesecake 150 g Nelly
- Sunce (Qvattro)299,99
- Senta Promet302,59
- Idea · Mercator · Roda330,00
+5 prodavnica1.999,93 din/kg- −25%
Čokolada DOLCATERRA Cherry 200 g
- Cash & Carry Plus249,99
- Trnava Promet%253,00
- RIČ279,99
+7 prodavnica1.249,95 din/kg 
Krem tečni EMI 700 g Merkur-AIM
- VP Dima189,90
- Leon199,99
- Sunce (Qvattro)199,99
+7 prodavnica271,29 din/kg
Kore za Tortu Tamne 700 g Waltz
- Mere308,90
- Aleksandrović309,99
- Trnava Promet316,00
+7 prodavnica441,29 din/kg
Kroasan Gusto Chocolate 45 g Cici Elvan
- Trnava Promet28,00
- Aleksandrović29,99
- Cash & Carry Plus39,99
+7 prodavnica622,22 din/kg
−15%Čokolada mlečna Ferrero Kinder 100g
- Cash & Carry Plus172,99
- ZAM189,90
- BB Trade189,97
+7 prodavnica1.729,90 din/kg
−64%M&M Santa Shape 100 g
- Idea · Mercator · Roda%180,00
- Aleksandrović189,99
- RIČ239,99
+5 prodavnica1.800,00 din/kg
−16%KANDIT No Guilt DARK MIX NUTS no sugar added 80g
- Super Vero%254,99
- Aksa289,00
- Tekijanka313,45
+7 prodavnica3.187,38 din/kg
−21%Trolli Bombone Mallow Stars 150 g
- Idea · Mercator · Roda%289,99
- Cash & Carry Plus309,99
- Aleksandrović319,99
+5 prodavnica1.933,27 din/kg
Čoko Jaje Kinder 100 g Ferrero
- Morava574,00
- Trlić599,00
- Gomex699,99
+7 prodavnica5.740,00 din/kg
Kinder peluche 133g
- Leon679,99
- RIČ999,99
- Europrom1.329,90
+7 prodavnica5.112,71 din/kg
−47%Bombone Bunny&Friends 80 g Haribo
- Idea · Mercator · Roda%90,00
- Podunavlje157,95
- Aleksandrović159,99
+5 prodavnica1.125,00 din/kg
−3%Slamcice sa Ukusom Čokolade 5/1
- Cash & Carry Plus69,99
- Univerexport%69,99
- Gomex75,97
+7 prodavnica2.333,00 din/kg
−41%Chipicao Angry Birds 60 g Mini
- Idea · Mercator · Roda%60,00
- Šumadija Market89,00
- Fortuna Market89,38
+5 prodavnica1.000,00 din/kg





































