Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Petit Posni Apetit 380 g

Keks Petit Posni Apetit 380 g
Pakovanje 380 g 11 prodavnica Barkod 8600946882108
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
263,13 din/kg
Najskuplje je 139,99 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
99,99 din263,13 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 106,99 – 111,35 din106,99 din281,55 din/kg+7,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta108,73 din286,13 din/kg+8,74 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta119,90 din315,53 din/kg+19,91 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta119,99 din315,76 din/kg+20,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu119,99 din315,76 din/kg+20,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta120,00 din315,79 din/kg+20,01 din
-
Aleksandrović17 prodavnica: 124,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Samarinovac, Štubik124,99 din328,92 din/kg+25,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49124,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6124,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5124,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb124,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38124,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26124,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43124,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10124,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15124,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb124,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb124,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68124,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36124,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6124,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99124,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296124,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb124,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta125,00 din328,95 din/kg+25,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta129,97 din342,03 din/kg+29,98 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta139,99 din368,39 din/kg+40,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 99,00 | 119,99 |
| 01.09.2026. | 99,00 | 119,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SL APETIT 380GAleksandrović
- KEKS APETIT 380GBB Trade
- KEKS POSNI APETIT 380grCash & Carry Plus
- APETIT KEKS 380GEuro Ša M
- KEKS APETIT 380g SLEuroprom
- KEKS APETIT 380G SWISLIONMorava
- keks APETIT 380GR swissPodunavlje
- KEKS POSNI APETIT 380G SWISSLIONPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −11 % po kg
Keks PETIT posni 600 g Prest
- Cash & Carry Plus139,99
- Trnava Promet141,00
- Luki149,90
+1 prodavnica233,32 din/kg - −32 % po kg
Keks DUNAV posni 600 g Eskom
- Svetofor106,90
- Mere115,90
- Cash & Carry Plus119,99
+4 prodavnice178,17 din/kg - −30 % po kg
To!Petit Keks Fini 400 g
- Leon73,99
- ZAM89,90
- Metalac Market99,00
+8 prodavnica184,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg
−18%Keks Banini Domaćica Tart Nugat 210 g
- Leon%99,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
+36 prodavnica476,14 din/kg













