Cene → Slatkiši i žitarice → Keks PETIT posni 0600 Prest 7
Keks PETIT posni 0600 Prest 7
Pakovanje 600 g 4 prodavnice Barkod 8606031391999
139,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
233,32 din/kg
Najskuplje je 149,99 din, +7% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
139,99 din233,32 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta141,00 din235,00 din/kg+1,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta149,90 din249,83 din/kg+9,91 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta149,99 din249,98 din/kg+10,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 139,99 | 149,90 |
| 01.09.2026. | 139,99 | 149,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PETIT KEKS 600G PRESTAleksandrović
- PETIT KEKS 600gr TRGOVINA PRESTCash & Carry Plus
- PETIT KEKS PREST 600GLuki
- KEKS PETIT 600 G - PRESTTekijanka
- Keks PETIT posni 0600 Prest 7Trnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−34 % po kgKeks Petit Delicious 750 g
- Univerexport115,71
- VP Dima%129,90
- Fortuna Market159,99
+5 prodavnica154,28 din/kg- −32 % po kg
Petit keks 700 g
- Svetofor110,40
- Mere117,00
157,71 din/kg - −24 % po kg
Keks DUNAV posni 0600 Eskom 10
- Svetofor106,90
- Mere115,90
- Cash & Carry Plus119,99
+4 prodavnice178,17 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- BB Trade%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−15%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg
−40%Keks Mini Mini Plazma 200 g
- Univerexport%119,99
- Europrom%149,90
- BB Trade%159,99
+36 prodavnica599,95 din/kg
















