Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Mleveni Delicious 500 g
Keks Mleveni Delicious 500 g
Pakovanje 500 g 6 prodavnica Barkod 8606106808032
89,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
178,00 din/kg
Najskuplje je 99,99 din, +12% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
89,00 din178,00 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta90,89 din181,78 din/kg+1,89 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 88,32 – 100,05 din91,77 din183,54 din/kg+2,77 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta99,99 din199,98 din/kg+10,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta99,99 din199,98 din/kg+10,99 din
-
Aleksandrović4 prodavnice: 99,99 din · Bor, Negotin99,99 din199,98 din/kg+10,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3399,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4999,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 699,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1599,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 89,00 | 95,88 |
| 18.09.2026. | 89,00 | 95,88 |
| 01.09.2026. | 90,89 | 97,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEVENI KEKS PETIT DELICIOUS 500GAleksandrović
- KEKS MLEVENI PETIT DELICIOUS 500GBB Trade
- MLEVENI KEKS 500GMikromarket
- DELICIOUS MLEVENI KEKS POSNI 500gSunce (Qvattro)
- KEKS MLEVENI DELICIOUS 500GUniverexport
- MLEVENI KEKS 500G NN-TELVP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- BB Trade%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+39 prodavnica866,63 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−20%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Cash & Carry Plus109,99
- VUM%119,99
+38 prodavnica646,67 din/kg
−29%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+38 prodavnica570,95 din/kg
−10%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−25%Keks Mini Mini Plazma 200 g
- Europrom%149,90
- BB Trade%159,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%159,99
+34 prodavnice749,50 din/kg
−28%Keks Plazma Stiksi Čokolada 125 g
- Šumadija Market169,90
- Maxi Online%189,99
- Aroma%199,99
+37 prodavnica1.359,20 din/kg














