Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Gumene Trolli Kiss 100 g

Bombone Gumene Trolli Kiss 100 g
Pakovanje 100 g 8 prodavnica Barkod 4003084319422
149,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.499,90 din/kg
Najskuplje je 189,99 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
149,99 din1.499,90 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 141,99 – 160,99 din157,99 din1.579,90 din/kg+8,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu159,99 din1.599,90 din/kg+10,00 din
-
Aleksandrović4 prodavnice: 159,99 din · Negotin, Bor159,99 din1.599,90 din/kg+10,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49159,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb159,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68159,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36159,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta166,00 din1.660,00 din/kg+16,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta189,99 din1.899,90 din/kg+40,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta189,99 din1.899,90 din/kg+40,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta189,99 din1.899,90 din/kg+40,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 149,99 | 163,00 |
| 29.09.2026. | 149,99 | 163,00 |
| 01.09.2026. | 149,99 | 162,50 |
Promene cene
- Aleksandrović 30.09. 149,99 → 159,99 din +7%
- Euro Ša M 29.09. 165,00 → 166,00 din +1%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GUM.BOMB.TROLLI KISS 100GAleksandrović
- BOMBONE TROLLI KISS 100gr BEZ GLUTENACash & Carry Plus
- TROLLI BOMBONE KISS 100GREuro Ša M
- Bombone gumene Trolli Kiss 100gMaxi, Mega Maxi
- Trolli Kiss bombone 100g #24RIČ
- TROLLI BOMBONE KISS 100GTrlić
- BOMBONE GUMENE TROLLI KISS 100GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −63 % po kg
Bombone gumene JELLY worms 0100 12
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
560,00 din/kg - −63 % po kg
Gumene Bombone Jelly Bears 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
+2 prodavnice560,00 din/kg - −63 % po kg
Gumene Bombone Jelly Cola 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Univerexport93,99
+1 prodavnica560,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+35 prodavnica790,00 din/kg
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- VUM%49,90
- Fortuna Market49,99
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−23%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+32 prodavnice1.631,32 din/kg
−23%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+31 prodavnica1.631,32 din/kg









