Cene → Slatkiši i žitarice → Granola Čoko Višnja Fun&Fit 330 g

Granola Čoko Višnja Fun&Fit 330 g
Pakovanje 330 g 9 prodavnica Barkod 8606015857800
329,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 25.10.
999,97 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 488,99 din, +48% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
329,99 din449,99 din999,97 din/kg
-
329,99 din469,99 din999,97 din/kg
-
329,99 din469,99 din999,97 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad442,99 din1.342,39 din/kg+113,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta469,99 din1.424,21 din/kg+140,00 din
-
469,99 din1.424,21 din/kg+140,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta469,99 din1.424,21 din/kg+140,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 450,58 – 506,90 din475,22 din1.440,06 din/kg+145,23 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova488,99 din1.481,79 din/kg+159,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Maxi · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 442,99 | 469,99 |
| 24.09.2026. | 442,99 | 469,99 |
| 01.09.2026. | 442,99 | 461,49 |
Promene cene
- Shop&Go 24.09. 470,99 → 488,99 din +4%
- Maxi 24.09. 452,99 → 469,99 din +4%
- Maxi Online 24.09. 452,99 → 469,99 din +4%
- Mega Maxi 24.09. 452,99 → 469,99 din +4%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GRANOLA ČOKO VIŠNJA 330G FUN&FITIdea, Mercator, Roda
- Granola coko visnja 330gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi, Shop&Go
- MUSLI GRANOLA ČOKO VIŠNJA 330G FUN&FITSuper Vero
- GRANOLA ČOKO VIŠNJA FUN&FIT 330GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−32%Granola Ovsena Čokolada Boom Box 60 g
- Idea · Mercator · Roda%67,99
- Europrom69,90
- Gomex%69,99
+18 prodavnica1.133,17 din/kg
−30%Granola Ovsena Čokolada Boom Box 300 g
- Univerexport%309,99
- Idea · Mercator · Roda%349,99
- Metro359,99
+16 prodavnica1.033,30 din/kg
−32%Granola Ovsena Double Čokolada Boom Box 60 g
- Trnava Promet67,00
- Idea · Mercator · Roda%67,99
- Univerexport%67,99
+15 prodavnica1.116,67 din/kg
Granola Ovsena Belgijska Čokolada Dobra 300 g
- Trnava Promet267,00
- Trlić294,99
- Fortuna Market299,99
+16 prodavnica890,00 din/kg
−18%Granola sa Voćem Naturel 350 g
- Tekijanka271,03
- Trnava Promet301,00
- Šumadija Market309,00
+15 prodavnica774,37 din/kg
−21%Granola sa Čokoladom Naturel 350 g
- Medius220,89
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%239,99
- Cash & Carry Plus298,50
+10 prodavnica631,11 din/kg
−19%Granola Ovsena Med&Lešnik Dobra 300 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%284,99
- Fortuna Market299,99
- Šumadija Market337,00
+10 prodavnica949,97 din/kg
−30%Granola Crveno Voće Fun&Fit 330 g
- Idea · Mercator · Roda%329,99
- Sunce (Qvattro)379,99
- Europrom416,90
+9 prodavnica999,97 din/kg










