Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Čokoladne Versaj KDV 500 g

Bombone Čokoladne Versaj KDV 500 g
Pakovanje 500 g 7 prodavnica Barkod 4620017454717
309,99 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
619,98 din/kg
Najskuplje je 449,99 din, +45% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
309,99 din619,98 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta333,90 din667,80 din/kg+23,91 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta349,99 din699,98 din/kg+40,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 379,80 – 397,82 din397,82 din795,64 din/kg+87,83 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu429,00 din858,00 din/kg+119,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta429,00 din858,00 din/kg+119,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta449,99 din899,98 din/kg+140,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 289,00 | 397,82 |
| 20.09.2026. | 289,00 | 397,82 |
| 01.09.2026. | 289,00 | 374,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONE VERSAJ 500GRAroma, City
- BOMBONA COKOLADNA VERSAJ 500GČutura
- BOMB.VERSAJ KAKAO 500gEuroprom
- Bombone Kakao Versaj Kdv 500 gMetalac Market
- BOM.VERSAJ 500GPrima
- VERSAJ COK.BOMBONE 500GTranskom 94
- VERSAJ 500GR KDVTrlić
- BOMBONE ČOKOLADNE VERSAJ KDV 500GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−32 % po kgBombone Čokoladne Žele Višnja KDV 500 g
- Idea · Mercator · Roda%210,00
- Leon239,99
- VP Dima259,00
+11 prodavnica420,00 din/kg
−23 % po kgBombone Čokoladne Karamela Super KDV 500 g
- Leon239,99
- RIČ269,99
- Europrom299,90
+6 prodavnica479,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+35 prodavnica790,00 din/kg
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−18%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+30 prodavnica1.815,79 din/kg
−18%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+29 prodavnica1.815,79 din/kg













