Цене → Слаткиши и житарице
Слаткиши и житарице
6.340 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

Napolitanke bez Šećera Vanila Gullon 180 g
- Idea · Mercator · Roda292,95
- Univerexport304,99
- Maxi · Mega Maxi350,99
1.627,50 din/kg
Napolitanke bez Šećera sa Čokoladom Gullon 180 g
- Idea · Mercator · Roda292,95
- Univerexport304,99
- Maxi · Mega Maxi350,99
1.627,50 din/kgBombonjera Caramel After Eight 200 g
- RIČ519,99
- Fortuna Market529,99
- Aleksandrović549,99
+3 продавнице2.599,95 din/kg
Bombone Gumene Pedro Burger Fini 80 g
- Cash & Carry Plus84,99
- BB Trade89,97
- Mikromarket95,00
+3 продавнице1.062,38 din/kg
Bombus raw energy bar marakuja&kokos 50g
- Idea · Mercator · Roda178,12
- Aksa179,00
- Univerexport184,92
+1 продавница3.562,40 din/kg
Protein Bar Bombus 30% Vanila 50 g
- Aksa229,00
- Univerexport236,70
- Roda239,99
+3 продавнице4.580,00 din/kg
Bar bez Glutena Protein Kikiriki&Čokol.Bombus 50 g
- dm209,00
- Univerexport236,70
- Roda239,99
+3 продавнице4.180,00 din/kg
Musli Crunchy Voće Bonavita 375 g
- Prima222,50
- Aksa239,00
- Aman249,99
+3 продавнице593,33 din/kg
Musli Crunchy Tri Vrste Čokolade Bonavita 375 g
- Aksa249,00
- Aman249,99
- Fortuna Market349,99
+3 продавнице664,00 din/kg
Keks Plazma Plus Karamela 90 g
- Prima68,00
- Transkom 94119,90
- Trlić124,99
+3 продавнице755,56 din/kg
−37%Biskvit Jaffa Metar 600 g Jaffa
- Idea · Mercator · Roda%310,00
- BB Trade420,97
- Univerexport489,99
+1 продавница516,67 din/kg
Čokolada Mlečna Čar na Dar Yoyo 130 g
- Aleksandrović169,99
- Idea · Mercator · Roda199,99
- Univerexport201,76
+1 продавница1.307,62 din/kg
Čokolada Mini Grand Kafa Najlepše Želje 28 g
- Europrom54,00
- Morava57,00
- Senta Promet79,99
+3 продавнице1.928,57 din/kg
Keks bez Glutena Aron.Šljiva Jab. Moledini 180 g
- dm229,00
- ZAM239,90
- Mercator · Roda249,99
+2 продавнице1.272,22 din/kg
Krem Eurocrem 2,5 kg
- Cash & Carry Plus1.399,99
- Trnava Promet1.574,00
- Fortuna Market1.679,99
+3 продавнице560,00 din/kg
Bombonjera Eurodesert Eurocrem 300 g
- Cash & Carry Plus349,99
- Trnava Promet403,00
- Fortuna Market429,99
+3 продавнице1.166,63 din/kg
Paketić To School 2025 330 g Kidy
- Sunce (Qvattro)469,99
- Euro Ša M489,00
- Roda589,99
+3 продавнице1.424,21 din/kg
Bombone Menthol Strong To Go Pionir 100 g
- Trnava Promet128,00
- Cash & Carry Plus139,99
- Metalac Market163,78
+3 продавнице1.280,00 din/kg
Bombone Limun i Đumbir To Go Negro 100 g
- Trnava Promet128,00
- Cash & Carry Plus144,99
- Fortuna Market169,99
+3 продавнице1.280,00 din/kg- −28%
Čoko Deda Mraz Figura 120 g
- Idea · Mercator · Roda%195,00
- Univerexport219,99
- Euro Ša M239,00
+1 продавница1.625,00 din/kg 
Kaša Heljdina Dobra sa Belg Čok 55 g
- Cash & Carry Plus69,99
- Roda92,99
- Super Vero93,99
+3 продавнице1.272,55 din/kg
−43%Corn Flakes Fun&Fit 500 g
- Univerexport%279,99
- Šumadija Market443,00
- RIČ449,99
+3 продавнице559,98 din/kg
Pahuljice Organske Ovsene Fun&Fit 250 g
- dm205,00
- Roda239,99
- Mercator244,99
+3 продавнице820,00 din/kg
Corn Flakes Organski Fun&Fit 250 g
- dm279,00
- Roda349,99
- Mercator359,99
+3 продавнице1.116,00 din/kg
Dražeje Karamel Koktel Premier 180 g
- Europrom999,90
- Univerexport999,99
- Mega Maxi1.102,00
+3 продавнице5.555,00 din/kg
Praline Kruna Premier 135 g
- Prima739,00
- Univerexport899,99
- BB Trade999,97
+3 продавнице5.474,07 din/kg
Bar Protein Peanut Butter Victus 55 g
- Super Vero289,99
- dm309,00
- Univerexport311,31
+3 продавнице5.272,55 din/kgNapolitanke Čoko sa Prelivom Waffer 145 g
- Prima99,50
- Cash & Carry Plus99,99
- VP Dima110,00
+3 продавнице686,21 din/kg
−12%Bar bez Glutena Choco Slim Malina 56% Benlian 80 g
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Super Vero343,99
- Univerexport377,72
+1 продавница3.749,88 din/kg
Bar bez Glutena Choco Slim Kakao 85% Benlian 80 g
- Idea · Mercator · Roda340,20
- Super Vero343,99
- dm355,00
+1 продавница4.252,50 din/kg
Keks Integralni Kakao Nutribella Om Made 50 g
- dm70,00
- Super Vero85,99
- Univerexport87,99
+3 продавнице1.400,00 din/kg
Keks Integralni Lešnik Nutribella Om Made 50 g
- dm70,00
- Super Vero85,99
- Univerexport87,99
+3 продавнице1.400,00 din/kg
−28%Biskvit sa Narandžom Rock 125 g
- Aman%129,99
- Idea · Mercator · Roda169,99
- Univerexport180,99
+1 продавница1.039,92 din/kg
Bombonjera Kuglice Crispy Lešnik Smilies 120 g
- Tekijanka224,51
- Mere247,00
- Univerexport249,57
+3 продавнице1.870,92 din/kgČokolada Mlečna Crunchy Mleko 100 g
- Mere51,90
- Univerexport52,12
- Trnava Promet53,00
+3 продавнице519,00 din/kgKrem Blok Waltz 90 g
- Europrom49,00
- Univerexport58,12
- Euro Ša M75,00
+3 продавнице544,44 din/kgKeks Mleveni Ženeva 500 g
- Luki99,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Trnava Promet105,00
+3 продавнице199,80 din/kg
Keks Čajni Kolutići Ženeva 600 g
- Svetofor119,90
- Mere120,00
- Trnava Promet124,00
+3 продавнице199,83 din/kg
Bombonjera Lešnik&Spekulas Eugen 100 g
- Super Vero599,99
- Univerexport599,99
- Idea · Mercator · Roda619,99
+1 продавница5.999,90 din/kg
Čokolada Mlečna Eugen 240 g
- Univerexport1.499,99
- Super Vero1.591,99
- Mercator · Roda1.619,99
+2 продавнице6.249,96 din/kg
Kaša Ovsena Grčko Seme Višnja Jabuka 5x50 g
- Maxi · Mega Maxi799,99
- Univerexport808,72
- Idea · Mercator · Roda969,99
3.199,96 din/kgKeks Mleveni Delicious 500 g
- VP Dima89,00
- BB Trade90,89
- Univerexport91,77
+3 продавнице178,00 din/kg
Keks Čajni Kolutići Delicious 700 g
- VUM137,99
- Europrom160,00
- Senta Promet179,99
+3 продавнице197,13 din/kg
Krem Crna Čokolada i Pistaći Stevia Line 200 g
- Univerexport999,99
- Maxi · Mega Maxi1.029,00
- Mercator · Roda1.299,99
+1 продавница4.999,95 din/kg
Bar Protein Kikiriki True Story 40 g
- Aksa169,00
- Roda189,99
- Mercator194,99
+3 продавнице4.225,00 din/kg
Bar Protein Kakao True Story 40 g
- Aksa169,00
- Roda189,99
- Mercator194,99
+3 продавнице4.225,00 din/kg
True story Tvoj bar - Kakao voli narandžu - 25g
- Aksa99,00
- Roda109,99
- Mercator114,99
+3 продавнице3.960,00 din/kg
SuperFood heljdine pahuljice bez glutena, 200g
- Super Vero290,99
- Idea · Mercator · Roda292,12
- Univerexport332,10
+1 продавница1.454,95 din/kg

































