Cene → Slatkiši i žitarice → Corn Flakes Organski Fun&Fit 250 g

Corn Flakes Organski Fun&Fit 250 g
Pakovanje 250 g 6 prodavnica Barkod 8606015854922
279,00 din
najjeftinije u prodavnici dm
1.116,00 din/kg
Najskuplje je 384,90 din, +38% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
279,00 din1.116,00 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta349,99 din1.399,96 din/kg+70,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd359,99 din1.439,96 din/kg+80,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta369,99 din1.479,96 din/kg+90,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad369,99 din1.479,96 din/kg+90,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 364,95 – 410,56 din384,90 din1.539,60 din/kg+105,90 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 229,90 | 359,99 |
| 30.09.2026. | 229,90 | 359,99 |
| 01.09.2026. | 229,90 | 358,99 |
Promene cene
- Super Vero 30.09. 358,99 → 369,99 din +3%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- F&F CORN FLAKES 250G ORGANIKAleksandrović
- Fun&Fit ORGANIC CORN flakes 250 grdm
- CORN FLAKES FUN&FIT ORG 250GIdea, Mercator, Roda
- KORN FLEKS ORGANIK 250GR FUN&FITSuper Vero
- CORN FLAKES ORGANSKI FUN&FIT 250GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−49 % po kgUnac Corn Flakes Nemački 250 g
- Trnava Promet143,00
- Cash & Carry Plus144,99
- Fortuna Market154,99
+6 prodavnica572,00 din/kg
−49 % po kgCorn Flakes Plus Calcium Bonavita 375 g
- Cash & Carry Plus214,99
- BB Trade218,97
- Super Vero258,99
+2 prodavnice573,31 din/kg- −42 % po kg
Corn Flakes bez šećera NP 300g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi194,99
649,97 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%Corn Flakes Nestle 250 g
- Trnava Promet253,00
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Cash & Carry Plus264,99
+23 prodavnice1.012,00 din/kg
−7%Corn Flakes Fun&Fit 250 g
- RIČ249,99
- Tekijanka249,99
- Šumadija Market256,00
+14 prodavnica999,96 din/kg
−11%Corn Flakes Nestle bag 500g
- Trlić250,00
- Sunce (Qvattro)%425,99
- Cash & Carry Plus449,99
+13 prodavnica500,00 din/kg
−16%Corn Flakes Mitrosrem 250 g
- Mikromarket219,99
- Univerexport%225,99
- Maxi Online · Mega Maxi235,99
+7 prodavnica879,96 din/kg
−18%Corn Flakes Choco Nestle 450 g
- Cash & Carry Plus449,98
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Fortuna Market459,99
+6 prodavnica999,96 din/kg
−24%Corn Flakes Choco O Clock 200 g
- Super Vero%170,99
- Trnava Promet180,00
- Sunce (Qvattro)182,99
+6 prodavnica854,95 din/kgCorn Flakes 250 g Domaći Unac
- Cash & Carry Plus89,99
- Euro Ša M97,00
- ZAM99,90
+5 prodavnica359,96 din/kg
−24%Corn Flakes Choco O Clock 300 g
- Super Vero%256,99
- Cash & Carry Plus269,99
- Trnava Promet270,00
+5 prodavnica856,63 din/kg













