Цене → Слаткиши и житарице
Слаткиши и житарице
6.340 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
Cokolada NELINA 0270 biscuit caramel Nelly
- Trnava Promet336,00
- Euro Ša M358,00
- Europrom359,90
+3 продавнице1.244,44 din/kg- −25%
Dolcaterra cokolada punjena irskim kremom 200g
- Cash & Carry Plus249,99
- Trnava Promet%253,00
- Euro Ša M291,00
+3 продавнице1.249,95 din/kg Desert Rum Stanglice Amoreti 140 g
- Aman99,99
- Trnava Promet103,00
- Sunce (Qvattro)119,99
+3 продавнице714,21 din/kgKeks Cvetic 0160 Amoreti
- Trnava Promet106,00
- Fortuna Market114,99
- Morava117,00
+3 продавнице662,50 din/kg- −20%
Amoreti Princeza Lesnik 200 g
- Aman149,99
- Mikromarket%163,99
- Trnava Promet165,00
+3 продавнице749,95 din/kg Karamele GOLDY mix 0275 Gold
- VUM129,99
- Cash & Carry Plus136,28
- Trnava Promet137,00
+3 продавнице472,69 din/kg
Medenjak Posni 500 g Daki
- Fortuna Market239,99
- Trnava Promet246,00
- Metalac Market249,00
+3 продавнице479,98 din/kg
−24%Keks Happy Cakeee 180 g Ženeva
- Idea · Mercator · Roda%60,00
- Luki99,90
- Trnava Promet130,00
+1 продавница333,33 din/kg
Strudla Smokva 126 g
- Trnava Promet58,00
- Mikromarket59,00
- Aleksandrović64,99
+3 продавнице460,32 din/kg
Strudla 0252 visnja Zitoprerada 12
- Trnava Promet100,00
- Mere113,90
- Aleksandrović119,99
+3 продавнице396,83 din/kg
Lan mleveni konzumni 0100 Unac 15
- Trnava Promet27,00
- Cash & Carry Plus44,99
- Fortuna Market44,99
+3 продавнице270,00 din/kgFondan Praline Kajsija 180 g BG Produkt
- Trnava Promet81,00
- Prima88,00
- Trlić99,90
+3 продавнице450,00 din/kg
Vanilice Mix 360 g Vanilica
- Cash & Carry Plus324,99
- Trnava Promet368,00
- Trlić399,99
+3 продавнице902,75 din/kg
Stanic Stamina Keks Posni 200 g
- Trnava Promet52,00
- Aleksandrović59,99
- Cash & Carry Plus59,99
+3 продавнице260,00 din/kg
Bombone BEBETO marshmallow star 30g 12
- Šumadija Market57,00
- Trnava Promet59,00
- Europrom64,90
+3 продавнице1.900,00 din/kg
Zele Metar Traka Lubenica 50g 24
- VP Dima40,00
- Trnava Promet53,00
- Euro Ša M57,00
+3 продавнице800,00 din/kg
Biskvit TODAY Cherry Bomb 55g. 24
- BB Trade46,97
- Trnava Promet51,00
- RIČ54,99
+3 продавнице854,00 din/kg
Lexus Bombonjera Srce 110 g
- Trnava Promet150,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Fortuna Market169,99
+3 продавнице1.363,64 din/kg
−20%Napolitanke Kokos Manner 75 g
- Idea · Mercator · Roda%80,00
- Cash & Carry Plus80,13
- Trnava Promet84,00
+1 продавница1.066,67 din/kg
−35%Ki-Ki-Bombon Punje Jagoda 90 g
- Idea · Mercator · Roda%100,00
- RIČ144,99
- Super Vero162,99
+1 продавница1.111,11 din/kg
−42%Haribo Happy Easter Mini 250 g
- Idea · Mercator · Roda%260,00
- Senta Promet459,99
- Trlić479,99
+1 продавница1.040,00 din/kg
Keks Forsite 220 g Cokolada/Sl.Pavlaka KDV
- Sunce (Qvattro)89,99
- Cash & Carry Plus114,75
- Trlić124,90
+3 продавнице409,05 din/kg
−19%Nils Punjenja Karamela 500 g
- Cash & Carry Plus215,41
- Trlić269,99
- Prima280,00
+3 продавнице430,82 din/kg
Tondi Biskvit Jagoda 180 g
- Leon125,99
- Cash & Carry Plus129,99
- Aman134,99
+3 продавнице699,94 din/kg
Gumene Bombone Yummi Gummi Donuts 70 g
- Europrom59,90
- ZAM59,90
- Senta Promet73,20
+3 продавнице855,71 din/kg
Kroasan Daily 50 g Jagoda
- Cash & Carry Plus49,99
- Šumadija Market52,00
- Euro Ša M54,00
+3 продавнице999,80 din/kg
Cunga Lunga Magic Stickies 28 g
- Cash & Carry Plus39,99
- Aleksandrović44,99
- RIČ44,99
+3 продавнице1.428,21 din/kg
Jumbo Roll 300 g Malina
- Aleksandrović169,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M220,00
+3 продавнице566,63 din/kg
Tortina 200 g Kajsija 8/1
- Aleksandrović129,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Euro Ša M187,00
+3 продавнице649,95 din/kg
Delicadore Jagoda 200 g Cokolada
- Šumadija Market355,00
- Euro Ša M365,00
- Trlić369,99
+3 продавнице1.775,00 din/kg
Dr Gerard Creamy Fingers Biskvit Jagoda 170 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Sunce (Qvattro)159,99
- Idea · Mercator · Roda189,99
+1 продавница882,29 din/kg
Čok Figura Deda Mraz 60 g Sweet Cho
- Prima44,90
- Trlić79,00
- Europrom79,90
+3 продавнице748,33 din/kg
Milka Choco Keks 300 g
- Trlić399,99
- Fortuna Market449,99
- Europrom469,90
+3 продавнице1.333,30 din/kg
Figura Zec Oreo White Choco 90 g Milka
- Aksa269,00
- Trlić319,99
- Transkom 94325,00
+3 продавнице2.690,00 din/kg
7 Days Kroasan 80 g Hazelnut
- Tekijanka117,97
- Prima119,50
- Trlić119,99
+3 продавнице1.474,63 din/kg
Milka Bunny Milk 45 g
- Trlić149,99
- Senta Promet152,20
- Aksa185,00
+3 продавнице3.333,11 din/kg
Milka Peanut Caramel 90 g
- Sunce (Qvattro)149,99
- Senta Promet183,34
- Euro Ša M192,00
+3 продавнице1.666,56 din/kg
Bombonjera Rocher Grand 125 g Ferrero
- Trlić699,90
- Aksa729,00
- Super Vero894,99
+3 продавнице5.599,20 din/kg
Vidal Gum.Bomb.Medvedici 100 g
- Metalac Market95,13
- ZAM129,90
- Transkom 94139,90
+3 продавнице1.057,00 din/kg
Plazmix Malina-Cokolada 80 g
- Europrom109,90
- Transkom 94109,90
- Gomex110,00
+3 продавнице1.373,75 din/kg
Plazma Zimska 135 g Cokoladni Preliv
- Europrom129,90
- Euro Ša M144,00
- Gomex144,97
+3 продавнице962,22 din/kgZlatni Pek Bakini Keksići Med i Limun 160 g
- Morava94,99
- Senta Promet109,99
- BB Trade110,00
+3 продавнице593,69 din/kg
Bonzita 25 g Med
- Fortuna Market36,99
- Sunce (Qvattro)39,99
- Euro Ša M41,00
+3 продавнице1.479,60 din/kgMusli Choco 200 g Unac BB
- Cash & Carry Plus89,99
- Fortuna Market99,99
- Medius100,99
+3 продавнице449,95 din/kg
Musli Brusnica 200 g Unac BB
- Cash & Carry Plus89,99
- Fortuna Market99,99
- Medius100,99
+3 продавнице449,95 din/kg
Ratluk Orah Yumis 400 g
- Cash & Carry Plus229,99
- Tekijanka249,99
- Mikromarket265,00
+3 продавнице574,98 din/kg
−13%Jaffa Creme+kokos 187 g
- BB Trade%99,99
- Trlić109,00
- Transkom 94109,90
+3 продавнице534,71 din/kg
Jafa Napolitanke Tanane Vanila Bourbon 125 g
- Euro Ša M100,00
- Senta Promet100,28
- RIČ104,99
+3 продавнице800,00 din/kg





























