Cene → Slatkiši i žitarice → *Keks mleveni sa maslacem 0300 Zeneva

*Keks mleveni sa maslacem 0300 Zeneva
Pakovanje 180 g 6 prodavnica Barkod 8606103643001
60,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
333,33 din/kg
Najskuplje je 149,99 din, +150% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
60,00 din79,35 din333,33 din/kg
-
60,00 din79,35 din333,33 din/kg
-
60,00 din79,35 din333,33 din/kg
-
Luki59 radnji u 35 mesta99,90 din555,00 din/kg+39,90 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta130,00 din722,22 din/kg+70,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta149,99 din833,28 din/kg+89,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 79,35 | 89,63 |
| 01.09.2026. | 79,35 | 89,63 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS HAPPY CAKEEE 180G ŽENEVAIdea, Mercator, Roda
- HAPPY CAKEEE 180 GR SPECIJAL EDITIONLuki
- HAPPY CAKEEE 180g SPECIAL ED.Trlić
- *Keks mleveni sa maslacem 0300 ZenevaTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −35 % po kg
ZENEVA MLEVENI KEKS 300G
- Mikromarket64,99
- Trlić134,99
- Cash & Carry Plus149,99
216,63 din/kg - −31 % po kg
Keks mleveni DUNAV 0300 Eskom
- Trnava Promet69,00
- Luki99,00
230,00 din/kg
−20 % po kgKEKS MLEVENI ŠTARK 300G
- Idea · Mercator · Roda%80,00
- Prima89,90
- BB Trade171,88
+7 prodavnica266,67 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KEKS PLAZMA 300G
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+39 prodavnica866,63 din/kg
−25%KEKS MEDENO SRCE PIONIR 150G
- Aksa97,00
- Transkom 94109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+39 prodavnica646,67 din/kg
−24%KEKS MUNCHMALLOW FAMILY PACK 210G
- Leon%149,99
- Euro Ša M%172,90
- Prima%179,90
+39 prodavnica714,24 din/kg
−19%KEKS PLAZMA 800G
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%589,99
- Euro Ša M%599,90
+32 prodavnice737,49 din/kg
−29%KEKS INTEGRALNI ČOKOLADA WELLNESS 210G
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
- Podunavlje%119,99
+38 prodavnica571,38 din/kg
−15%KEKS CHOCO LILASTIX MILKA 112G
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−28%KEKS MINI MINI PLAZMA 200G
- Europrom%149,90
- BB Trade%159,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%159,99
+34 prodavnice749,50 din/kg
−35%KEKS PLAZMA STIKSI ČOKOLADA 125G
- Aman%169,99
- Aroma%199,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
+35 prodavnica1.359,92 din/kg














