Cene → Slatkiši i žitarice → JAFFA CREME+KOKOS 187g

JAFFA CREME+KOKOS 187g
Pakovanje 187 g 6 prodavnica Barkod 8600114008842
99,99 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade, na akciji do 06.10.
534,71 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 129,00 din, +29% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
99,99 din114,97 din534,71 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta109,00 din582,89 din/kg+9,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta109,90 din587,70 din/kg+9,91 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta119,00 din636,36 din/kg+19,01 din
-
Aleksandrović13 prodavnica: 119,99 din · Negotin, Bor, Kladovo, Samarinovac119,99 din641,66 din/kg+20,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49119,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6119,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38119,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7119,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43119,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10119,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15119,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb119,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2119,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb119,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68119,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36119,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6119,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu129,00 din689,84 din/kg+29,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 107,00 | 114,97 |
| 29.09.2026. | 107,00 | 114,97 |
| 01.09.2026. | 107,00 | 116,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NAPOL.JAFFA 160G COCO CREMEAleksandrović
- NAPOL NEPREL JAFFA CREME KOKOS 160GBB Trade
- JAFFA NAPOLITANKE CREME I KOKOS 187GEuro Ša M, Transkom 94
- JAFFA NAP.CRE/KOKOS 187G KEKSMikromarket
- NAPOLIT.COCO KREME 160GPrima
- JAFFA CREME+KOKOS 187gTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
- −29%
JAFFA 160g NAPOLITANKE LIMUN STIX
- VUM99,90
- RIČ99,99
- Trlić%99,99
+11 prodavnica624,38 din/kg 
JAFFA NAPOLITANKE NOUGAT 160g
- Šumadija Market104,00
- Senta Promet106,17
- Euro Ša M109,00
+7 prodavnica650,00 din/kg
JAFFA TANANE SALTED CARAMEL 125g
- Transkom 9497,00
- Aroma98,00
- BB Trade100,27
+5 prodavnica776,00 din/kg
−17%JAFFA CAPUCINO 187g
- Trlić99,90
- Aroma%99,99
- BB Trade%99,99
534,22 din/kg
JAFFA NAPOLITANKE WHITE CREME 168G
- Transkom 94129,90
- Trlić134,00
- Mikromarket135,00
773,21 din/kg
JAFFA SVARCVALD 160g CRVENKA
- Transkom 94129,90
- Trlić134,00
- BB Trade140,97
811,88 din/kg
JAFFA DELISANA CRNA RIB-BELA COK 135g
- Sunce (Qvattro)84,99
- Trlić99,99
629,56 din/kgJAFFA DELISANA JAGODA-BELA COK 135g
- Sunce (Qvattro)84,99
- Trlić99,99
629,56 din/kg









