Cene → Slatkiši i žitarice → Jaffa Napolitanke Svarcvald 160 g

Jaffa Napolitanke Svarcvald 160 g
Pakovanje 160 g 3 prodavnice Barkod 8600114008392
129,90 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
811,88 din/kg
Najskuplje je 140,97 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 99,99 | 129,90 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 129,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NAPOL.JAFFA 160G SVARCVALDAleksandrović
- NAPOLITANKE JAFFA SVARCVALD 160GRAroma
- NAPOL PREL JAFFA SVARCVALD 160GBB Trade
- JAFFA NAPOLITANKE SVARCVALD 160GEuro Ša M, Transkom 94
- NAPOLIT.SVARCVALD 160G JAPrima
- JAFFA SVARCVALD 160g CRVENKATrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−48 % po kgNapolitanke Creme Jaffa 187 g
- Aksa79,00
- Europrom%99,90
- Aman%99,99
+38 prodavnica422,46 din/kg
−48 % po kgNapolitanke Šlag&Čokolada Jaffa 187 g
- Aksa79,00
- VUM%99,90
- Aman%99,99
+37 prodavnica422,46 din/kg
−36 % po kgNapolitanke Mleko&Lešnik Jaffa 187 g
- Leon96,99
- VUM%99,90
- Aman%99,99
+33 prodavnice518,66 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
- −16%
Jaffa 160 g Napolitanke Limun Stix
- RIČ%89,99
- VUM99,90
- Mikromarket%104,99
+13 prodavnica562,44 din/kg 
Jaffa Napolitanke Nougat 160 g
- Šumadija Market104,00
- Senta Promet106,17
- Euro Ša M109,00
+7 prodavnica650,00 din/kg
Jaffa Tanane Salted Caramel 125 g
- Transkom 9497,00
- Aroma98,00
- BB Trade100,27
+5 prodavnica776,00 din/kg
−13%Jaffa Creme+kokos 187 g
- BB Trade%99,99
- Trlić109,00
- Transkom 94109,90
+3 prodavnice534,71 din/kg
−17%Jaffa Capucino 187 g
- Trlić99,90
- Aroma%99,99
- BB Trade%99,99
534,22 din/kg
Jaffa Napolitanke White Creme 168 g
- Transkom 94129,90
- Trlić134,00
- Mikromarket135,00
773,21 din/kg
Jaffa Delisana Crna Rib-Bela Cok 135 g
- Sunce (Qvattro)84,99
- Trlić99,99
629,56 din/kgJaffa Delisana Jagoda-Bela Cok 135 g
- Sunce (Qvattro)84,99
- Trlić99,99
629,56 din/kg











