Cene → Slatkiši i žitarice → Kroasan Daily 50 g Jagoda

Kroasan Daily 50 g Jagoda
Pakovanje 50 g 6 prodavnica Barkod 5301000230172
49,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
999,80 din/kg
Najskuplje je 61,00 din, +22% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
49,99 din999,80 din/kg
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd52,00 din1.040,00 din/kg+2,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta54,00 din1.080,00 din/kg+4,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta59,00 din1.180,00 din/kg+9,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta59,00 din1.180,00 din/kg+9,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu61,00 din1.220,00 din/kg+11,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 24,90 | 54,00 |
| 01.09.2026. | 24,90 | 54,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KROAS.ELKA 50G JAGODAAleksandrović
- KROASAN DAILY JAGODA 50gr ELKACash & Carry Plus
- KROASAN DAILY 50G JAGODAEuro Ša M
- KROASAN JAGODA 50GR DAILYPrima
- Kroasan DAILY jagoda 0050 20Šumadija Market
- KROASAN DAILY 50G JAGODA 20#Transkom 94
- KROASAN DAILY 50g JAGODATrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −40 % po kg
Kroasan Jagoda 50 g Prest
- Luki29,90
- Cash & Carry Plus29,99
- Tekijanka32,90
+2 prodavnice598,00 din/kg
−38 % po kgKroasan Dolce Vita jagoda 45g 40
- Trnava Promet28,00
- Čutura39,99
622,22 din/kg
−18 % po kgKroasan Jagoda 4u 50 g
- Sunce (Qvattro)40,99
- Fortuna Market49,99
- Univerexport55,99
819,80 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Kroasan Max Kakao 7Days 110 g
- Lidl%89,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
- Sunce (Qvattro)%119,99
+29 prodavnica818,09 din/kg
−33%Kroasan Kakao 7Days 60 g
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Leon%59,99
- Prima%69,90
+30 prodavnica999,83 din/kg
−25%Kroasan Kakao Max 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+31 prodavnica1.123,75 din/kg
−24%Kroasan Čokolada Milka 50 g
- VP Dima%89,90
- Aman%89,99
- Medius%94,90
+30 prodavnica1.798,00 din/kg
−9%Kroasan Vanila Milka 50 g
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Trnava Promet95,00
+30 prodavnica1.898,00 din/kg
−27%Kroasan Mini Kakao 7Days 185 g
- Lidl199,99
- VP Dima%209,90
- Cash & Carry Plus219,99
+30 prodavnica1.081,03 din/kg
−31%Kroasan Double Vanila Višnja 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+30 prodavnica1.123,75 din/kg
−22%Kroasan Mini Kakao 7Days 60 g
- Sunce (Qvattro)%69,99
- Leon85,99
- Cash & Carry Plus89,99
+29 prodavnica1.166,50 din/kg














