Цене → Слаткиши и житарице
Слаткиши и житарице
6.340 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
Pionir Srculence 150 g
- Metalac Market99,00
- Prima99,00
- Senta Promet99,00
+4 продавнице660,00 din/kg
−53%Smarties Penguin Icon 85 g
- Idea · Mercator · Roda%210,00
- Cash & Carry Plus299,99
- Metro349,00
+1 продавница2.470,59 din/kg
Žvake Big Babol Magic Cubes Chupa Chups 86 g
- ZAM299,90
- Fortuna Market329,99
- Aman349,99
+3 продавнице3.487,21 din/kg
Čokoladna Figura Bubamara Kinder 35 g
- Super Vero169,99
- Univerexport169,99
- Aleksandrović179,99
+3 продавнице4.856,86 din/kg
Čokolada Mini Chunky Duo Kit Kat 64 g
- VUM154,99
- RIČ159,99
- Univerexport168,12
+3 продавнице2.421,72 din/kg
Bombone Gumene Brusnica Šumi Herba 90 g
- Šumadija Market109,00
- RIČ109,99
- Idea · Mercator · Roda129,99
+1 продавница1.211,11 din/kg
−50%Krem Gold Lino Lada 160 g
- Mikromarket%139,99
- Euro Ša M195,00
- Sunce (Qvattro)260,99
+3 продавнице874,94 din/kg
Musli Fruit O'Plant 350 g
- VP Dima349,00
- Idea · Mercator · Roda579,99
- Super Vero619,99
+1 продавница997,14 din/kg
−20%Granola Ovsena Čoko Narandža Boom Box 300 g
- Idea · Mercator · Roda%349,99
- Super Vero425,99
- Univerexport445,55
+1 продавница1.166,63 din/kg
Pločica Ovsena Jagoda&Bela Čokolada Boom Box 20 g
- VUM44,99
- Super Vero46,99
- Univerexport48,42
+3 продавнице2.249,50 din/kg
Proizvod na Bazi Ml.Čok.Fruitu Duo Ritter 218 g
- Univerexport599,99
- Cash & Carry Plus719,99
- Idea · Mercator · Roda819,99
+1 продавница2.752,25 din/kg
Musli Knusper 2 Vrste Čokolade Dr.Oetker 450 g
- Idea · Mercator · Roda475,06
- BB Trade507,47
- Univerexport518,90
+1 продавница1.055,69 din/kg
Musli Krispi Plus Multi Voćni Vitalis 450 g
- Super Vero482,99
- Univerexport518,90
- Idea · Mercator · Roda519,99
+1 продавница1.073,31 din/kg
Musli Classic Krispi Plus Vitalis 600 g
- Mega Maxi474,99
- Super Vero482,99
- Roda499,99
+3 продавнице791,65 din/kg
−57%Bombone Gumene Original Embrace Your Friends 175 g
- Idea · Mercator · Roda%150,00
- VP Dima219,00
- Mikromarket319,00
+1 продавница857,14 din/kg
−57%Bombone Gumene Paw Patrol Disney 175 g
- Idea · Mercator · Roda%150,00
- Prima199,00
- Mikromarket319,00
+1 продавница857,14 din/kg
Bar Zebra Karamela Kikiriki Grožđe 40 g
- Cash & Carry Plus49,99
- Trnava Promet58,00
- Mikromarket59,99
+3 продавнице1.249,75 din/kg
Keks Mlečni Fil i Kakao Preliv Dark Orion 180 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Trnava Promet160,00
- Aleksandrović169,99
+3 продавнице833,28 din/kg
Bombone Čokoladne Trio Čokolada Marsianka 500 g
- Leon299,99
- Trnava Promet333,00
- Trlić359,99
+3 продавнице599,98 din/kg
Rolat sa Punjenjem Slana Karamela Ceremuski 380 g
- Aleksandrović249,99
- Cash & Carry Plus359,99
- Trnava Promet378,00
+3 продавнице657,87 din/kg
Čokolada Mlečna Lešnik Pobeda 220 g
- Cash & Carry Plus259,99
- Trnava Promet266,00
- Metro270,00
+3 продавнице1.181,77 din/kg
Čokolada Mlečna Pobeda 80 g
- Cash & Carry Plus89,99
- Trnava Promet93,00
- Metalac Market99,00
+3 продавнице1.124,88 din/kg
Bombone Penaste Marshmallow Trio Zerfer 90 g
- Leon81,99
- Senta Promet84,99
- Prima91,00
+3 продавнице911,00 din/kg
Čokolada Bar Roshen Kikiriki 38 g
- Gomex47,52
- Čutura54,99
- Transkom 9484,90
+3 продавнице1.250,53 din/kg
Bar Čok Mle Badem Kokos 38 g Roshen
- Super Vero81,99
- Transkom 9489,00
- Univerexport89,42
+3 продавнице2.157,63 din/kg
Keks Digestives Original Mcvitie s 250 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi199,99
- Medius203,80
- Univerexport207,99
+1 продавница799,96 din/kg- −40%
Biskvit Loop Cake Kakao Vitaminka 47 g
- Aman%29,99
- Sunce (Qvattro)29,99
- Gomex37,26
+3 продавнице638,09 din/kg Biskvit Jelly Cake Jagoda Vitaminka 38 g
- Leon19,99
- Cash & Carry Plus34,99
- Luki44,90
+3 продавнице526,05 din/kg
Musli Vitalia Crunchy kupina-mal.600g
- Super Vero624,99
- Univerexport667,76
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi703,99
+1 продавница1.041,65 din/kgKroasan Kakao-Vanila 45 g Prest
- Luki29,90
- Soulfood29,99
- Univerexport29,99
+3 продавнице664,44 din/kg
Praline Ballotin Guylian 125 g
- Univerexport1.199,99
- Roda1.279,99
- Aroma1.299,99
+3 продавнице9.599,92 din/kg
Granola Protein Trešnja Go On 300 g
- Idea · Mercator · Roda649,99
- Super Vero649,99
- Univerexport688,50
+1 продавница2.166,63 din/kg
−42%Bombone Gumene Bunny&Friends Haribo 90 g
- Idea · Mercator · Roda%90,00
- Gomex140,57
- Euro Ša M154,00
+1 продавница1.000,00 din/kg
−60%Praline Lindor Srce Limenka 50 g Lindt
- Idea · Mercator · Roda%210,00
- Aroma519,99
- Univerexport556,99
+1 продавница4.200,00 din/kg
Kroasan Cocoa Chipicao 7Days 60 g
- Šumadija Market84,00
- Morava93,00
- Univerexport99,99
+3 продавнице1.400,00 din/kg
−57%Čokoladna Figura Santa Kit Kat 29 g
- Idea · Mercator · Roda%85,00
- BB Trade111,97
- Metro119,00
+1 продавница2.931,03 din/kg
Keks Vafl Loacker Tortina Tamna 126 g
- Roda539,99
- Gomex541,50
- Idea · Mercator549,99
+2 продавнице4.285,63 din/kg
Čokolada Crna Krem 87 g Loacker
- Gomex313,50
- Idea · Mercator · Roda314,99
- Univerexport314,99
+1 продавница3.603,45 din/kg
Bombonjera Collection Ferrero Rocher 269 g
- Trlić1.179,00
- Euro Ša M1.575,00
- Univerexport1.599,99
+3 продавнице4.382,90 din/kg
Čokolada Kinder Chocolate 300 g
- Euro Ša M612,00
- Aksa739,00
- Univerexport799,99
+3 продавнице2.040,00 din/kg
Čokoladna Figura Kinder 138 g
- Euro Ša M669,00
- Univerexport729,99
- Aroma849,99
+3 продавнице4.847,83 din/kg
−25%Čokoladni Mix Kinder Proizvoda Ferero 201 g
- Aroma%899,99
- Univerexport949,99
- Euro Ša M1.019,00
+3 продавнице4.477,56 din/kg
Vafl Ferrero Moments Kinder 183 g
- Mikromarket612,99
- Senta Promet759,99
- Univerexport849,99
+3 продавнице3.349,67 din/kg
Bombonjera Prestige Ferrero Rocher 319 g
- RIČ1.599,99
- Euro Ša M1.930,00
- Univerexport1.999,99
+3 продавнице5.015,64 din/kg
Krem Kakao Lindt 200 g
- Super Vero809,99
- Roda839,99
- Idea · Mercator849,99
+2 продавнице4.049,95 din/kg
Krem Pistać 190 g Evergreen
- Super Vero574,99
- Univerexport614,46
- Idea · Mercator · Roda649,99
+1 продавница3.026,26 din/kg
Keks Cour Di Mela Mulino Bianco 300 g
- Trlić299,99
- Univerexport432,99
- Super Vero479,99
+3 продавнице999,97 din/kg
Keks bez Šećera Digestiv Gullon 400 g
- Idea · Mercator · Roda338,85
- Univerexport359,99
- Maxi Online · Mega Maxi403,99
847,13 din/kg



































