Cene → Slatkiši i žitarice → Čokolada Mlečna Lešnik Pobeda 220 g

Čokolada Mlečna Lešnik Pobeda 220 g
Pakovanje 220 g 6 prodavnica Barkod 4610082668287
259,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.181,77 din/kg
Najskuplje je 319,99 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
259,99 din1.181,77 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta266,00 din1.209,09 din/kg+6,01 din
-
270,00 din1.227,27 din/kg+10,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Krnjača270,00 din
- Beograd · Metro, Zemun270,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac270,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta289,99 din1.318,14 din/kg+30,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta299,90 din1.363,18 din/kg+39,91 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta319,99 din1.454,50 din/kg+60,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 259,99 | 289,99 |
| 20.09.2026. | 259,99 | 289,99 |
| 01.09.2026. | 259,99 | 279,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COKOLADA MLECNA POBEDA LESNIK KAKAO 32% 220grCash & Carry Plus
- 220G POBEDA COKOLADA LESNIK-STAND.-VAR.Metro
- POBEDA MLECNA COKOLADA SA LESNICIMA 32% CACAO 220GSoulfood
- Mlecna cokolada sa lesnicima POBEDA 0220 11Trnava Promet
- ČOKOLADA MLEČNA LEŠNIK POBEDA 220GUniverexport
- POBEDA MLEČNA ČOKOLADA SA LEŠNICIMA 220GRZAM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −41 % po kg
Pobeda Mlecna Cokolada 32% 250 g
- Sunce (Qvattro)174,99
- Šumadija Market274,00
- Soulfood289,99
+1 prodavnica699,96 din/kg - −32 % po kg
Čokolada Mlečna sa Lešnicima Pobeda 250 g
- Sunce (Qvattro)199,99
- Univerexport279,99
- Šumadija Market291,00
+2 prodavnice799,96 din/kg
−19 % po kgČokolada Mlečna Pobeda 220 g
- Metro210,00
- Cash & Carry Plus229,99
- Trnava Promet249,00
+5 prodavnica954,55 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 200 g Soko Štark
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+36 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Noisette Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Čutura129,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Euro Ša M126,00
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−28%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 90 g Soko Štark
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−21%Čokolada Mlečna sa Keksom Najlepše Želje 85 g
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−32%Čokolada Crna za Jelo i Kuvanje Dr Oetker 150 g
- VUM%219,99
- Super Vero%224,99
- Transkom 94229,99
+35 prodavnica1.466,60 din/kg
−24%Čokolada Mini sa Puno Mleka Kidy 30 g
- Aksa30,00
- VUM%37,99
- Trnava Promet40,00
+34 prodavnice1.000,00 din/kg
−28%Čokolada Mlečna Noisette Najlepše Želje 85 g
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
- Aman%149,99
+34 prodavnice1.763,53 din/kg











