Cene → Slatkiši i žitarice → Cokolada MY Time Lesnik Punjenje 200 g Cokolend NNC

Cokolada MY Time Lesnik Punjenje 200 g Cokolend NNC
Pakovanje 200 g 4 prodavnice Barkod 8606108033944
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Čutura
499,95 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
99,99 din499,95 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta99,99 din499,95 din/kg
-
Aman301 radnja u 93 mesta99,99 din499,95 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta99,99 din499,95 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 99,99 | 99,99 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 99,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COKOLADA MY TIME LESNIK PUNJENJE 200GAman
- COKOLADA MY TIME LESNIK PUNJENJE 200G COKOLENDČutura
- COK.MY TIME 200G LESNIK PUNJENJESenta Promet
- MY TIME LESNIK PUNJENJE 200gSunce (Qvattro)
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −29 % po kg
Cokolada MY Time Tortilla 150 g Cokolend NNC
- Čutura53,00
- Aman99,99
353,33 din/kg - −20 % po kg
Cokolada MY Time Jagoda Jogurt 200 g Cokolend NNC
- Leon79,99
- Aman99,99
- Čutura99,99
+1 prodavnica399,95 din/kg
−20 % po kgCokolada MY Time Capucino 200 g
- Leon79,99
- Aman99,99
399,95 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 200 g Soko Štark
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+36 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Euro Ša M126,00
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Noisette Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Čutura129,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−21%Čokolada Mlečna sa Keksom Najlepše Želje 85 g
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−22%Čokolada Crna za Jelo i Kuvanje Dr Oetker 150 g
- Transkom 94229,99
- VP Dima%234,90
- Trnava Promet238,00
+36 prodavnica1.533,27 din/kg
−28%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 90 g Soko Štark
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−22%Čokolada Mlečna za Jelo i Kuvanje Dr.Oetker 150 g
- Podunavlje%224,99
- Transkom 94229,99
- VP Dima%234,90
+35 prodavnica1.499,93 din/kg
−33%Čokolada Mlečna Schogetten 100 g
- Aksa99,00
- Cash & Carry Plus129,99
- Aman149,99
+34 prodavnice990,00 din/kg










