Cene → Slatkiši i žitarice → BISKVIT JELLY CAKE JAGODA VITAMINKA 38G
BISKVIT JELLY CAKE JAGODA VITAMINKA 38G
Pakovanje 38 g 6 prodavnica Barkod 5310005032469
19,99 din
najjeftinije u prodavnici Leon
526,05 din/kg
Najskuplje je 49,99 din, +150% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
19,99 din526,05 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula34,99 din920,79 din/kg+15,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta44,90 din1.181,58 din/kg+24,91 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu49,50 din1.302,63 din/kg+29,51 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta49,99 din1.315,53 din/kg+30,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta49,99 din1.315,53 din/kg+30,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 19,99 | 47,20 |
| 01.09.2026. | 19,99 | 47,20 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS JELLY JAGODA 38gr VITAMINKACash & Carry Plus
- BISKVIT PUNJEN JAGODOM JELLY 38GČutura
- KOLAC JELLY JAGODA 38GLeon
- JELLY CAKE JAGODA 38g VITAMINKALuki
- CAKE JELLY JAGODA 38GPrima
- BISKVIT JELLY CAKE JAGODA VITAMINKA 38GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%BISKVIT JAFFA 300G
- Aman%219,99
- Cash & Carry Plus219,99
- Sunce (Qvattro)%219,99
+35 prodavnica733,30 din/kg
−29%BISKVIT CHOCO BARNI 30G
- Aman%49,99
- Trlić%49,99
- Trnava Promet52,00
+34 prodavnice1.666,33 din/kg
−38%BISKVIT DESERT NARANDŽA MILKA 147G
- Cash & Carry Plus99,99
- Leon139,99
- Aman%149,99
+33 prodavnice680,20 din/kg
−24%BISKVIT JAFFA 150G
- Aksa95,00
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Leon%119,99
+31 prodavnica633,33 din/kg
−29%BISKVIT MLEČNI BARNI 30G
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+30 prodavnica1.666,33 din/kg
−24%BISKVIT MILK CHOCO JAFFA 158G
- Čutura%129,99
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Super Vero144,99
+24 prodavnice822,72 din/kg
−24%BISKVIT ČOKO MOJA KRAVICA 145G
- Medius%199,90
- Aman%209,99
- Cash & Carry Plus209,99
+24 prodavnice1.378,62 din/kg
−30%BISKVIT MILK O LALA 35G
- Cash & Carry Plus34,99
- Fortuna Market%34,99
- RIČ%34,99
+23 prodavnice999,71 din/kg












