Cene → Slatkiši i žitarice → BOMBONE PENASTE MARSHMALLOW TRIO ZERFER 90G

BOMBONE PENASTE MARSHMALLOW TRIO ZERFER 90G
Pakovanje 90 g 6 prodavnica Barkod 4690329013414
81,99 din
najjeftinije u prodavnici Leon
911,00 din/kg
Najskuplje je 99,99 din, +22% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
81,99 din911,00 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta84,99 din944,33 din/kg+3,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu91,00 din1.011,11 din/kg+9,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 87,78 – 99,66 din97,68 din1.085,33 din/kg+15,69 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta99,99 din1.111,00 din/kg+18,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta99,99 din1.111,00 din/kg+18,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 81,99 | 94,34 |
| 01.09.2026. | 81,99 | 94,34 |
Promene cene
- Senta Promet 24.09. 82,50 → 84,99 din +3%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONE ZERFER TRIO 90GAman
- MARSHMALLOW ZERFER 90G KDVLeon
- BOM.PEN.TRIO MARSMELOU 90G ZERFERPrima
- BOMB.PENASTE 90G ZERFER TRIOSenta Promet
- KDV MANCMELOU PENA 90G ZERFER TRIOSunce (Qvattro)
- BOMBONE PENASTE MARSHMALLOW TRIO ZERFER 90GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%BOMBONE NEGRO 100G PIONIR
- Aksa79,00
- Šumadija Market89,90
- Leon95,99
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE HAPPY COLA HARIBO 100G
- Čutura%109,99
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica1.099,90 din/kg
−29%BOMBONE ZELENI MENTOL PIONIR 100G
- Trnava Promet%45,00
- VUM%49,90
- Fortuna Market49,99
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%BOMBONE GUMENE MIAMI FIZZ HARIBO 85G
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−35%BOMBONE GUMENE MEDA HARIBO 100G
- Trnava Promet%99,00
- Cash & Carry Plus99,99
- Čutura%109,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE STAR MIX HARIBO 100G
- Čutura%109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.099,90 din/kg
−23%BOMBONE FRIUTS SKITTLES 38G
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+32 prodavnice1.631,32 din/kg
−8%BOMBONE ORANGE TIC TAC 18G
- Trnava Promet56,00
- Gomex%59,99
- Cash & Carry Plus62,99
+32 prodavnice3.111,11 din/kg










