Cene → Slatkiši i žitarice → Keks bez Šećera Digestiv Gullon 400 g

Keks bez Šećera Digestiv Gullon 400 g
Pakovanje 400 g 6 prodavnica Barkod 8410376023831
338,85 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
847,13 din/kg
Najskuplje je 403,99 din, +19% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
338,85 din847,13 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta338,85 din847,13 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta338,85 din847,13 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta359,99 din899,98 din/kg+21,14 din
-
403,99 din1.009,98 din/kg+65,14 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta403,99 din1.009,98 din/kg+65,14 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 338,85 | 338,85 |
| 01.09.2026. | 338,85 | 338,85 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS DIGESTIV GULLON 400 GIdea, Mercator, Roda
- Keks digestiv bez secera Gullon 400gMaxi Online, Mega Maxi
- KEKS BEZ ŠEĆERA DIGESTIV GULLON 400GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- BB Trade%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−28%Keks Plazma Stiksi Čokolada 125 g
- Šumadija Market169,90
- Maxi Online%189,99
- Aroma%199,99
+36 prodavnica1.359,20 din/kg
−18%Keks Tart Nugat Domaćica 210 g
- Leon%99,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
+36 prodavnica476,14 din/kg











