Cene → Slatkiši i žitarice → Krem Pistać 190 g Evergreen

Krem Pistać 190 g Evergreen
Pakovanje 190 g 6 prodavnica Barkod 8033433490072
574,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
3.026,26 din/kg
Najskuplje je 699,99 din, +22% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
574,99 din3.026,26 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 591,36 – 651,42 din614,46 din3.234,00 din/kg+39,47 din
-
MercatorRadnje: Beograd649,99 din3.421,00 din/kg+75,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta649,99 din3.421,00 din/kg+75,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta649,99 din3.421,00 din/kg+75,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta699,99 din3.684,16 din/kg+125,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Mercator · Roda · Idea · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 574,99 | 649,99 |
| 01.09.2026. | 574,99 | 649,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KREM OD PISTACA 190GAroma, City
- KREM PISTAĆ 190G EVERGREENIdea, Mercator, Roda
- KREM OD PISTAĆA 190GR EVERGREENSuper Vero
- KREM PISTAĆ PISTACCHIO 190GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%Krem Gold 16% Seckani Lešnik Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+34 prodavnice882,57 din/kg
−24%Krem Eurocrem cinija 500g
- RIČ299,99
- Leon319,99
- Metalac Market339,00
+34 prodavnice599,98 din/kg
−18%Krem Duo Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+32 prodavnice882,57 din/kg
−23%Krem Milk Lino Lada 350 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
- Euro Ša M329,00
+28 prodavnica914,26 din/kg
−4%Krem Nutella 750 g
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
- Šumadija Market839,00
+28 prodavnica1.018,65 din/kg
−27%Krem Blok Eurocrem 50 g
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+26 prodavnica800,00 din/kg
Krem Eurocrem 100 g
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg
−15%Krem Cipiripi 400 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%269,99
- Cash & Carry Plus274,99
- Mere285,90
+20 prodavnica674,98 din/kg














