Cene → Slatkiši i žitarice → ČOKOLADA MLEČNA POBEDA 80G

ČOKOLADA MLEČNA POBEDA 80G
Pakovanje 80 g 6 prodavnica Barkod 4610082668324
89,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.124,88 din/kg
Najskuplje je 129,99 din, +44% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
89,99 din1.124,88 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta93,00 din1.162,50 din/kg+3,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta99,00 din1.237,50 din/kg+9,01 din
-
100,00 din1.250,00 din/kg+10,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac100,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača100,00 din
- Beograd · Metro, Zemun100,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd122,00 din1.525,00 din/kg+32,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta129,99 din1.624,88 din/kg+40,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 89,99 | 99,00 |
| 28.09.2026. | 89,99 | 99,00 |
| 20.09.2026. | 93,00 | 110,50 |
| 01.09.2026. | 93,00 | 102,54 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COKOLADA MLECNA POBEDA 32% KAKAO 80grCash & Carry Plus
- Čokolada Mlečna Pobeda 80 gMetalac Market
- 80G POBEDA COKOLADA-STAND.-VAR.Metro
- Mlečna čokolada sa lešnicima 32% cacao 80g PobedaŠumadija Market
- Mlecna cokolada 0080 POBEDA 22Trnava Promet
- ČOKOLADA MLEČNA POBEDA 80GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−29 % po kgČOKOLADA MLEČNA 32% KAKAO POBEDA 100G
- Sunce (Qvattro)79,99
- Metalac Market119,00
- Soulfood119,99
+2 prodavnice799,90 din/kg- −56 % po kg
ČOKOLADA MLEČNA CRUNCHY KOKOS 100G
- Cash & Carry Plus49,99
- Mere51,90
- Univerexport52,12
+2 prodavnice499,90 din/kg - −54 % po kg
ČOKOLADA MLEČNA CRUNCHY MLEKO 100G
- Mere51,90
- Univerexport52,12
- Trnava Promet53,00
+3 prodavnice519,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%ČOKOLADA NAJLEPŠE ŽELJE MLEČNA 200G SOKO ŠTARK
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Univerexport%289,99
+38 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%ČOKOLADA MLEČNA MILKA 80G
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Euro Ša M126,00
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%ČOKOLADA MLEČNA NOISETTE MILKA 80G
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Čutura129,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−30%ČOKOLADA MLEČNA SA KEKSOM NAJLEPŠE ŽELJE 85G
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- ZAM%149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−22%ČOKOLADA CRNA ZA JELO I KUVANJE DR OETKER 150G
- Univerexport%219,99
- Transkom 94229,99
- VP Dima%234,90
+36 prodavnica1.466,60 din/kg
−28%ČOKOLADA NAJLEPŠE ŽELJE MLEČNA 90G SOKO ŠTARK
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- VUM%149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−22%ČOKOLADA MLEČNA ZA JELO I KUVANJE DR.OETKER 150G
- Univerexport%219,99
- Podunavlje%224,99
- Transkom 94229,99
+35 prodavnica1.466,60 din/kg
−28%ČOKOLADA MLEČNA NOISETTE NAJLEPŠE ŽELJE 85G
- Morava%149,90
- Aman%149,99
- Cash & Carry Plus149,99
+34 prodavnice1.763,53 din/kg













