Cene → Slatkiši i žitarice → Krem Crna Čokolada i Pistaći Stevia Line 200 g

Krem Crna Čokolada i Pistaći Stevia Line 200 g
Pakovanje 200 g 6 prodavnica Barkod 8606107802633
999,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport
4.999,95 din/kg
Najskuplje je 1.399,99 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
999,99 din4.999,95 din/kg
-
Maxi404 radnje u 78 mesta1.029,00 din5.145,00 din/kg+29,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.029,00 din5.145,00 din/kg+29,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd1.299,99 din6.499,95 din/kg+300,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta1.299,99 din6.499,95 din/kg+300,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta1.399,99 din6.999,95 din/kg+400,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Maxi · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 999,99 | 1.164,50 |
| 22.09.2026. | 999,99 | 1.059,00 |
| 20.09.2026. | 999,99 | 1.049,50 |
| 01.09.2026. | 1.010,00 | 1.072,29 |
Promene cene
- Roda 02.10. 1.089,00 → 1.299,99 din +19%
- Idea 02.10. 1.189,00 → 1.399,99 din +18%
- Mercator 02.10. 1.129,00 → 1.299,99 din +15%
- Maxi 22.09. 1.010,00 → 1.029,00 din +2%
- Mega Maxi 22.09. 1.010,00 → 1.029,00 din +2%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KREM KAKAO CRNA ČOK PISTAĆ 200G STEIdea, Mercator, Roda
- Kakao krem Stev.Line/cr.cok.pist. 200grMaxi, Mega Maxi
- KREM CRNA ČOKOLADA I PISTAĆI STEVIA LINE 200GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%Krem Gold 16% Seckani Lešnik Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+34 prodavnice882,57 din/kg
−24%Krem Eurocrem cinija 500g
- RIČ299,99
- Leon319,99
- Metalac Market339,00
+34 prodavnice599,98 din/kg
−18%Krem Duo Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+32 prodavnice882,57 din/kg
−23%Krem Milk Lino Lada 350 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
- Euro Ša M329,00
+28 prodavnica914,26 din/kg
−4%Krem Nutella 750 g
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
- Šumadija Market839,00
+28 prodavnica1.018,65 din/kg
−27%Krem Blok Eurocrem 50 g
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+26 prodavnica800,00 din/kg
Krem Eurocrem 100 g
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg
−15%Krem Cipiripi 400 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%269,99
- Cash & Carry Plus274,99
- Mere285,90
+20 prodavnica674,98 din/kg














