Cene → Slatkiši i žitarice → KEKS MLEVENI ŽENEVA 500G
KEKS MLEVENI ŽENEVA 500G
Pakovanje 500 g 7 prodavnica Barkod 8606106136067
99,90 din
najjeftinije u prodavnici Luki
199,80 din/kg
Najskuplje je 179,99 din, +80% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
99,90 din199,80 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula99,99 din199,98 din/kg+0,09 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta105,00 din210,00 din/kg+5,10 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta114,99 din229,98 din/kg+15,09 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta129,00 din258,00 din/kg+29,10 din
-
Aleksandrović17 prodavnica: 129,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik129,99 din259,98 din/kg+30,09 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49129,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6129,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5129,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb129,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7129,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10129,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15129,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb129,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2129,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb129,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68129,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36129,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25129,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6129,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99129,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296129,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb129,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta179,99 din359,98 din/kg+80,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 99,90 | 110,50 |
| 01.09.2026. | 99,90 | 110,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS MLEVENI 500G ZENEVAAleksandrović
- MLEVENI KEKS 500gr ZENEVACash & Carry Plus
- MLEVENI KEKS 500GREuro Ša M
- MLEVENI KEKS ZENEVA 500 GLuki
- MLEVENI KEKS 500G ZENEVATranskom 94
- MLEVENI KEKS 500GR ZENEVATrlić
- Keks mleveni 0500 ZenevaTrnava Promet
- KEKS MLEVENI ŽENEVA 500GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −24 % po kg
TO! KEKS MLEVENI,FINI 500G
- Leon75,99
- ZAM99,90
- Senta Promet99,99
+8 prodavnica151,98 din/kg - −11 % po kg
KEKS MLEVENI DELICIOUS 500G
- VP Dima89,00
- BB Trade90,89
- Univerexport91,77
+3 prodavnice178,00 din/kg - −11 % po kg
Keks mleveni BAS 0500 Avdic 12
- Trnava Promet89,00
- Trlić99,99
178,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%KEKS MUNCHMALLOW FAMILY PACK 210G
- Leon%149,99
- Euro Ša M%172,90
- Prima%179,90
+39 prodavnica714,24 din/kg
KEKS PLAZMA 300G BAMBI
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+39 prodavnica866,63 din/kg
−25%KEKS MEDENO SRCE PIONIR 150G
- Aksa97,00
- Transkom 94109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+39 prodavnica646,67 din/kg
−19%KEKS PLAZMA 800G
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%589,99
- Euro Ša M%599,90
+32 prodavnice737,49 din/kg
−15%KEKS CHOCO LILASTIX MILKA 112G
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−29%KEKS INTEGRALNI ČOKOLADA WELLNESS 210G
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
- Podunavlje%119,99
+38 prodavnica571,38 din/kg
−35%KEKS PLAZMA STIKSI ČOKOLADA 125G
- Aman%169,99
- Aroma%199,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
+35 prodavnica1.359,92 din/kg
−9%KEKS MLEVENI PLAZMA POSNA 300G
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%279,99
- Podunavlje279,99
- Cash & Carry Plus284,99
+35 prodavnica933,30 din/kg















