Цене → Млеко, млечни производи и јаја
Млеко, млечни производи и јаја
2.494 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
−10%Meš.Proiz.Krem za Priprem.Šlaga Patisserie 200 ml
- Cash & Carry Plus94,99
- RIČ99,99
- VP Dima105,00
+16 продавница474,95 din/l
Jogurt Granice 2,8% mm 1 kg PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Šumadija Market129,90
- Profi140,49
+16 продавница124,99 din/kg
Kisela Pavlaka 20% mm Čaša 400 g Granice
- Cash & Carry Plus139,99
- Profi145,99
- Metalac Market149,00
+16 продавница349,98 din/kg
Margarin Namazni sa Maslacem Dobro Jutro 250 g
- VUM139,99
- Senta Promet159,99
- Aman160,99
+16 продавница559,96 din/kg
−19%Kisela Pavlaka Imlek 20% mm 400 g
- Medius%154,90
- Univerexport%159,99
- Metro162,00
+16 продавница387,25 din/kg
Sir Iriški Imlek Rf
- Europrom1.699,90
- Podunavlje1.789,99
- Univerexport1.799,00
+16 продавница1.699,90 din/kg
−15%Jogurt Grekos 9% mm 700 g Čaša
- Metro%204,00
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Cash & Carry Plus225,99
+14 продавница291,43 din/kg
−12%Napitak od ovsa barista Oaza Imlek 1l TB
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda306,82
- Maxi · Mega Maxi306,99
+13 продавница299,99 din/l
Jogurt Protein Grčki High Banana i Kikiriki 150 g
- Cash & Carry Plus84,99
- Roda89,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi93,99
+14 продавница566,60 din/kg
−6%Mleko Sveže Peštersko Imlek 3,5% mm 1,5 l
- Leon209,99
- Cash & Carry Plus214,99
- ZAM219,90
+16 продавница139,99 din/l
−26%Meš.Proiz.Krem za Priprem.Šlaga Whiping Cream 500 g
- Cash & Carry Plus189,99
- ZAM%199,90
- Morava%205,90
+16 продавница379,98 din/l
−44%Sir Pizza Mozzarella Biser 45% mm 450 g
- Medius%499,90
- Cash & Carry Plus549,99
- Luki599,00
+16 продавница1.110,89 din/kg
−13%Namaz Hummus Šitake Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%199,99
- Super Vero%203,99
+13 продавница905,00 din/kg
−17%Kefir Dr Milk 2,8% mm 1 kg PET
- Medius%136,90
- Cash & Carry Plus149,99
- Podunavlje152,45
+16 продавница136,90 din/kg
Imlek Protein Vanila Mus 200 g Casa
- Cash & Carry Plus169,99
- VUM169,99
- ZAM179,90
+16 продавница849,95 din/kg
Imlek Protein Coko Mus 200 g Casa
- Cash & Carry Plus169,99
- ZAM179,90
- Aleksandrović179,99
+16 продавница849,95 din/kg
−15%Happy Cow Topljeni Namaz Sir Regular 50% 120 g
- Aman%169,99
- Fortuna Market179,99
- IM Matijević189,00
+16 продавница1.416,58 din/kg
−6%Protein Puding Kokos 180 g Vindija
- Euro Ša M149,00
- Aman153,99
- RIČ154,99
+16 продавница827,78 din/kg
−29%Nescafe RTD Caramel 250ml #12 Nestle
- Podunavlje154,99
- Tekijanka%159,99
- Aleksandrović169,99
+16 продавница619,96 din/l
−21%Mlekovita Javor seceni 150g 10503
- Cash & Carry Plus141,99
- BB Trade%149,99
- Tekijanka%149,99
+16 продавница946,60 din/kg
−6%Imlek Protein Slana Kar.Puding 200 g
- Cash & Carry Plus134,99
- Senta Promet136,01
- Metro140,00
+16 продавница674,95 din/kg
Sir Mascarpone Zbregov 500 g
- BB Trade799,97
- Podunavlje824,05
- Aroma849,50
+15 продавница1.599,94 din/kg
Sir Parmezan Shaker 80 g Zanetti
- ZAM249,90
- Fortuna Market259,99
- Podunavlje264,95
+15 продавница3.123,75 din/kg
Meš.Proiz.Biljni Krem sa Šećerom Halta 500 ml
- Fortuna Market219,99
- Cash & Carry Plus239,98
- Euro Ša M242,00
+15 продавница439,98 din/l
Jogurt Granice 2,8% mm 180 g Čaša
- Cash & Carry Plus29,99
- Profi31,49
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi32,99
+13 продавница166,61 din/kg
−5%Kisela Pavlaka Zapis Tare 20% mm 380 g
- Europrom169,90
- Cash & Carry Plus169,99
- Euro Ša M174,00
+15 продавница447,11 din/kg
Sir Topljeni za Mazanje sa Min 37% mm 150 g Topolino Mlekara Šabac
- Cash & Carry Plus186,98
- Euro Ša M194,00
- Super Vero208,99
+15 продавница1.246,53 din/kg
−12%Jogurt Probiotik Mlekara Šabac 1% mm 1 kg PET
- Cash & Carry Plus144,99
- VP Dima149,00
- Europrom149,90
+15 продавница144,99 din/kg
−8%Kisela Pavlaka Mlekara Šabac 20% mm 180 g
- Cash & Carry Plus82,51
- Euro Ša M88,00
- Europrom89,90
+15 продавница458,39 din/kg
−13%Jogurt Grčki Grekos Jagoda 400 g
- Maxi Online%159,99
- ZAM179,90
- Maxi · Mega Maxi182,99
+14 продавница399,98 din/kg
−13%Jogurt Grčki Grekos Kajsija 400 g
- Maxi Online%159,99
- Cash & Carry Plus164,99
- Aman%169,99
+15 продавница399,98 din/kg
−15%Jogurt Pekarski 1% mm 250 g Čaša
- Idea · Mercator · Roda%39,99
- Europrom44,90
- ZAM44,90
+13 продавница159,96 din/kg
Sir Trapist Paladin 45% mm 250 g
- Cash & Carry Plus289,99
- RIČ329,99
- Aleksandrović349,99
+15 продавница1.159,96 din/kg
−19%Jogurt Dukat 2,8% mm 180 g Čaša
- Idea · Mercator · Roda%29,99
- Luki33,90
- Metro34,99
+13 продавница166,61 din/kg
−29%Sir Topljeni Tufi Biser 80 g
- Podunavlje%99,99
- Senta Promet%99,99
- Cash & Carry Plus114,99
+15 продавница1.249,88 din/kg
−40%Maslac Namazni Natur Biser 250 g
- Univerexport%249,99
- VUM319,99
- VP Dima329,00
+15 продавница999,96 din/kg
−11%Jogurt Probiolife Dr Milk 1,0% mm 1,5 kg
- Transkom 94139,90
- Europrom164,90
- Aleksandrović169,99
+15 продавница93,27 din/kg
−15%Jogurt Grčki Tip 9% mm 400 g Unikatos Dr Milk
- Europrom%109,90
- Medius125,00
- Idea · Mercator · Roda%129,99
+13 продавница274,75 din/kg
−14%Starbucks Classics Caffe Latte No Added Sugar 220 ml
- Podunavlje234,99
- Aroma%239,99
- Cash & Carry Plus244,99
+15 продавница1.068,14 din/l
Mleko Dugotrajno 2,8% mm 1 l Mlekara Sabac
- Mere86,90
- Transkom 9489,90
- Sunce (Qvattro)89,99
+15 продавница86,90 din/l
−16%Cooking krem 23%mm 0.2l#24 Silbo za kuv.
- Aleksandrović109,99
- Aman%119,99
- Cash & Carry Plus121,65
+15 продавница549,95 din/l
−18%Landessa Oat Ice Coffee 230ml #10 Silb KATALOG
- RIČ119,99
- Aman%129,99
- Aleksandrović139,99
+15 продавница521,70 din/l
Meš.Proiz.Krem za Kuvanje Gran Cucina 200 ml
- Cash & Carry Plus110,20
- Metalac Market119,00
- Čutura119,99
+14 продавница551,00 din/l
−18%Mleko Čokoladno Dukat 200 ml
- Medius%54,90
- Šumadija Market54,90
- Univerexport%54,99
+14 продавница274,50 din/l
Sir Topljeni Cheddar President 140 g
- Luki169,00
- Cash & Carry Plus180,01
- Sunce (Qvattro)199,99
+14 продавница1.207,14 din/kg
Sir Topljeni Classic Zdenka 140 g
- BB Trade209,97
- Fortuna Market259,99
- Podunavlje259,99
+14 продавница1.499,79 din/kg
−25%Pavlaka za Kuvanje Meggle 20% mm 200 ml
- Medius%134,90
- Cash & Carry Plus138,69
- VP Dima160,00
+14 продавница674,50 din/l
Mleko UHT Dukat 2,8% mm 1 l
- Leon119,99
- RIČ119,99
- ZAM129,90
+14 продавница119,99 din/l

































