Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → JOGURT PEKARSKI 1%MM 250G ČAŠA

JOGURT PEKARSKI 1%MM 250G ČAŠA
Pakovanje 250 g Mlečna mast 1% 19 prodavnica Barkod 8601500136231
39,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 11.10.
159,96 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 53,34 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
39,99 din44,99 din159,96 din/kg
-
39,99 din46,99 din159,96 din/kg
-
39,99 din46,99 din159,96 din/kg
-
ZAM25 radnji u 9 mesta44,90 din179,60 din/kg+4,91 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta44,90 din179,60 din/kg+4,91 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta44,99 din179,96 din/kg+5,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula44,99 din179,96 din/kg+5,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta46,99 din187,96 din/kg+7,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta46,99 din187,96 din/kg+7,00 din
-
46,99 din187,96 din/kg+7,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta46,99 din187,96 din/kg+7,00 din
-
47,00 din188,00 din/kg+7,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun47,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača47,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac47,00 din
- Kragujevac · Metro47,00 din
- Niš · Metro47,00 din
- Novi Sad · Metro47,00 din
- Palić · Metro47,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta47,97 din191,88 din/kg+7,98 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta47,99 din191,96 din/kg+8,00 din
-
Yuhor53 radnje u 33 mesta49,99 din199,96 din/kg+10,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta49,99 din199,96 din/kg+10,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd50,00 din200,00 din/kg+10,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta52,00 din208,00 din/kg+12,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta53,34 din213,36 din/kg+13,35 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 44,90 | 46,99 |
| 19.09.2026. | 44,90 | 46,99 |
| 01.09.2026. | 31,99 | 46,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JOGURT PEKARSKI 250G 1%mm IMLEKBB Trade
- JOGURT PEKARSKI 1.5% 250gr SUBOTICACash & Carry Plus
- JOGURT PEKARSKI 250G CASA -IMLEKEuroprom
- JOGURT PEKARSKI 1%MM 250G ČAŠAIdea, Mercator, Roda, Univerexport
- Jogurt Pekarski casa 250gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- PEKARSKI JOGURT 1%MM 250G CASAMedius
- 250G PEKARSKI JOGURT 1%-STAND.-VAR.Metro
- IML.JOGURT PEKARSKI 1% 250G CASAMikromarket
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−28%JOGURT PROBIOTIK BALANS 1.5KG PET
- Šumadija Market179,90
- Aroma%179,99
- Cash & Carry Plus179,99
+38 prodavnica119,93 din/kg
−26%JOGURT MOJA KRAVICA XXL 1,75KG
- Metalac Market%179,99
- Aleksandrović184,99
- Europrom%189,90
+38 prodavnica102,85 din/kg
−8%JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 180G ČAŠA
- Morava%33,99
- Cash & Carry Plus34,99
- Metro35,00
+37 prodavnica188,83 din/kg
−24%JOGURT GRČKI GREKOS 9%MM 150G
- Idea · Mercator · Roda%57,99
- Super Vero%59,99
- Podunavlje%62,99
+33 prodavnice386,60 din/kg
−12%JOGURT GRČKI GREKOS 9%MM 400G
- Metro%123,00
- Aleksandrović124,99
- Šumadija Market124,99
+35 prodavnica307,50 din/kg
−20%JOGURT MOJA KRAVICA GUSTI 2,8%MM 1KG TT
- Super Vero%148,99
- Aman%149,99
- BB Trade%149,99
+35 prodavnica148,99 din/kg
−28%JOGURT MOJA KRAVICA GUSTI XXL 1,75KG
- Aleksandrović184,99
- Medius%189,90
- ZAM%189,90
+35 prodavnica105,71 din/kg
−23%JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 1KG TT
- Cash & Carry Plus145,99
- Super Vero%148,99
- Univerexport%148,99
+34 prodavnice145,99 din/kg









