Цене → Млеко, млечни производи и јаја
Млеко, млечни производи и јаја
2.648 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
−22%JOGURT GRČKI DUKATOS BADEM PISTAĆI 150G
- Aleksandrović64,90
- Mikromarket%79,99
- Univerexport%83,99
+18 продавница432,67 din/kg
−29%SIR DIMLJENI TRAPIST KARAVAN 250G
- Cash & Carry Plus309,99
- Metro%339,00
- RIČ344,99
+18 продавница1.239,96 din/kg
−25%SIR KAČKAVALJ BISER 200G
- ZAM269,90
- VUM269,99
- Mega Maxi279,99
+18 продавница1.349,50 din/kg
−28%SIR TOPLJENI KAČKAVALJ BISER 140G
- BB Trade169,97
- Podunavlje%174,99
- Luki179,00
+18 продавница1.214,07 din/kg
−44%SIR PIZZA MOZZARELLA BISER 45%MM 450G
- Medius%499,90
- Podunavlje%539,99
- Cash & Carry Plus549,99
+18 продавница1.110,89 din/kg
−15%KISELO MLEKO DR MILK 2.8%MM 700G KANTICA
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović109,99
- Cash & Carry Plus109,99
+18 продавница142,71 din/kg
−20%SIR SITAN URDA EKOFIL 350G
- Mikromarket%214,99
- Metro235,00
- Cash & Carry Plus259,99
+18 продавница614,26 din/kg
−23%NAPITAK OD SOJE SA VANILOM JOYA 1L
- Sunce (Qvattro)%299,99
- Univerexport%299,99
- Idea · Mercator · Roda%302,99
+16 продавница299,99 din/l
−27%NAPITAK OD BADEMA JOYA 1L
- dm325,00
- Sunce (Qvattro)%342,99
- Euro Ša M349,00
+18 продавница325,00 din/l
−7%ZOTT PROTEIN DRINK VANILA 250ML
- VUM124,99
- Cash & Carry Plus134,99
- ZAM139,90
+18 продавница499,96 din/l
−20%PUDDIS COKOLADA 4X125G
- Cash & Carry Plus59,99
- Podunavlje%63,99
- RIČ69,99
+18 продавница479,92 din/kg
−14%STARBUCKS CLASSICS CAPPUCCINO 220ML
- Podunavlje%219,99
- Metro230,00
- Aroma%239,99
+18 продавница999,95 din/l
PARMALAT LATTE MACHIATO 200 ML
- Cash & Carry Plus129,99
- RIČ139,99
- Aleksandrović149,99
+18 продавница649,95 din/l
−17%IMLEK PROTEIN BELA COKOLADA MALINA SEJK 0.3L PET
- Cash & Carry Plus154,99
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%154,99
- Idea · Mercator · Roda%159,99
+14 продавница516,63 din/l
−16%IMLEK NERA CAFFE STRONG 0.23L CASA
- Metro%120,00
- Aman%129,99
- Cash & Carry Plus134,99
+18 продавница521,74 din/l
−20%CIPIRIPI VANILA SQUEZZE DESSERT 80g
- Aman%79,99
- Cash & Carry Plus84,99
- Euro Ša M86,00
+18 продавница999,88 din/kg
−18%Mlekovita Masdamer seceni 150g #12
- Euro Ša M198,00
- Fortuna Market219,99
- Sunce (Qvattro)%229,99
+18 продавница1.320,00 din/kg
−17%JOGURT VOĆNI DUKAT JAGODA BRESKVA 150G
- Aleksandrović29,99
- Leon49,99
- RIČ%49,99
+17 продавница199,93 din/kg
JOGURT GRČKI OLYMPUS 0%MM 150G
- Cash & Carry Plus79,99
- Aleksandrović84,99
- Fortuna Market84,99
+17 продавница533,27 din/kg
−5%PROIZVOD NA BAZI BILJNE MASTI PIZZA MAMAS 400G
- VUM264,99
- Metalac Market279,00
- Leon279,99
+17 продавница662,48 din/kg
−16%SIR GAUDA SLAJS MLEKOVITA 100G
- Cash & Carry Plus139,99
- ZAM149,90
- Fortuna Market159,99
+17 продавница1.399,90 din/kg
MEŠ.PROIZ.ŠLAG KREM ZASLAĐEN POLIMARK 500ML
- Metro199,99
- Cash & Carry Plus209,99
- Sunce (Qvattro)237,99
+17 продавница399,98 din/l
−11%JOGURT GREKOS 9%MM 700G ČAŠA
- Super Vero%209,99
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Univerexport%219,99
+15 продавница299,99 din/kg
−52%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 0.5%MM 1L
- Šumadija Market79,99
- Trlić%84,99
- Mikromarket%87,99
+17 продавница79,99 din/l
MASLAC MOJA KRAVICA 10G
- Super Vero32,99
- Prima33,00
- Šumadija Market33,00
+17 продавница3.299,00 din/kg
−13%KISELA PAVLAKA MOJA KRAVICA KRASTAVAC MIROĐ. 150G
- Cash & Carry Plus99,99
- Univerexport%99,99
- Aroma103,90
+17 продавница666,60 din/kg
−9%JOGURT MOJA KRAVICA GUSTI 2.8%MM 250G ČAŠA
- Idea · Mercator · Roda%45,99
- Aman49,99
- Maxi Online · Mega Maxi49,99
+14 продавница183,96 din/kg
−14%KISELA PAVLAKA IMLEK 20%MM 180G
- Metro%74,00
- Super Vero%79,99
- Univerexport%79,99
+17 продавница411,11 din/kg
ZAMENA ZA MLEKO U PRAHU C 200G
- Cash & Carry Plus200,00
- Metro200,23
- Euro Ša M205,00
+17 продавница1.000,00 din/kg
−26%JOGURT VOĆNI DR MILK JAGODA 330G
- Trlić%69,99
- Medius%72,90
- Euro Ša M73,00
+17 продавница212,09 din/kg
−14%PAVLAKA FERMENTISANA DR MILK 20%MM 700G KANTICA
- Euro Ša M%236,90
- Trlić%249,99
- Metalac Market259,00
+17 продавница338,43 din/kg
−21%SIR PIZZA MOZZARELLA CAPONE 200G
- Mikromarket%302,99
- Idea · Mercator · Roda%339,99
- Metro369,00
+15 продавница1.211,96 din/kg
−31%SIR SITAN DR MILK 400G
- Trlić%169,99
- VUM209,99
- Cash & Carry Plus214,99
+17 продавница424,98 din/kg
−25%DR.MILK NAMAZ SIRETO 100GR
- Cash & Carry Plus74,99
- Trlić%74,99
- Europrom79,90
+17 продавница749,90 din/kg
−20%PUDDIS VANILA 125G
- Cash & Carry Plus59,99
- Podunavlje%63,99
- Senta Promet70,96
+17 продавница479,92 din/kg
−23%Muller Mix jogurt kuglice 130g #12 *Silbo*
- Sunce (Qvattro)%91,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Tekijanka99,99
+17 продавница707,62 din/kg
−7%Nera cafe Almond latte 0.23l casa *92270
- Prima139,00
- BB Trade%139,99
- Cash & Carry Plus139,99
+17 продавница604,35 din/l
−23%Mlekovita Javor seceni 150g *10503
- Cash & Carry Plus141,99
- BB Trade%149,99
- Tekijanka%149,99
+17 продавница946,60 din/kg
−21%MLEKO UHT ALPSKO 3,5%MM 200ML
- Idea · Mercator · Roda%54,99
- Cash & Carry Plus55,43
- Univerexport%59,99
+14 продавница274,95 din/l
−25%PAVLAKA ZA KUVANJE MEGGLE 20%MM 200ML
- Aleksandrović119,99
- Medius%134,90
- Cash & Carry Plus138,69
+16 продавница599,95 din/l
−19%JOGURT VOĆNI CAMPINA JAGODA TREŠNJA 125G
- Cash & Carry Plus57,59
- Sunce (Qvattro)%60,99
- VUM65,99
+16 продавница460,72 din/kg
−8%JOGURT VOĆNI CAMPINA JAGODA BRESKVA MARAKUJA 125G
- Cash & Carry Plus59,99
- Leon59,99
- Sunce (Qvattro)%60,99
+16 продавница479,92 din/kg
−5%PROIZVOD NA BAZI BILJNE MASTI TOAST MAMAS 400G
- VUM264,99
- Metalac Market279,00
- Maxi · Mega Maxi%279,99
+15 продавница662,48 din/kg
−21%NAPITAK OD BADEMA ALPRO 1L
- Sunce (Qvattro)%294,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%339,99
- Metro390,00
+14 продавница294,99 din/l
−13%NAPITAK OD SOJE SA KALCIJUMOM ALPRO 1L
- Europrom329,90
- Sunce (Qvattro)329,99
- Metro340,00
+16 продавница329,90 din/l
JOGURT GRANICE 2.8%MM 1KG PET
- Cash & Carry Plus124,99
- RIČ134,99
- Profi140,49
+16 продавница124,99 din/kg
KISELA PAVLAKA GRANICE 20%MM 400G
- Cash & Carry Plus139,99
- Profi145,99
- Metalac Market149,00
+16 продавница349,98 din/kg
MARGARIN NAMAZNI SA MASLACEM DOBRO JUTRO 250G
- VUM139,99
- Senta Promet159,99
- Aman160,99
+16 продавница559,96 din/kg






























