Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Jogurt Grčki Olympus 0% mm 150 g

Jogurt Grčki Olympus 0% mm 150 g
Najskuplje je 104,99 din, +31% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
79,99 din533,27 din/kg
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik84,99 din566,60 din/kg+5,00 din
-
Aleksandrović15 prodavnica: 84,99 din · Negotin, Bor, Jabukovac, Radujevac, Štubik84,99 din566,60 din/kg+5,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3384,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4984,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 684,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb84,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 784,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4384,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1084,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1584,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb84,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-284,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb84,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6884,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3684,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2584,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb84,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta85,00 din566,67 din/kg+5,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta89,90 din599,33 din/kg+9,91 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta89,90 din599,33 din/kg+9,91 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta89,99 din599,93 din/kg+10,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta89,99 din599,93 din/kg+10,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta89,99 din599,93 din/kg+10,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta91,00 din606,67 din/kg+11,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta93,97 din626,47 din/kg+13,98 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad94,99 din633,27 din/kg+15,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta96,99 din646,60 din/kg+17,00 din
-
96,99 din646,60 din/kg+17,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta96,99 din646,60 din/kg+17,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 99,99 – 109,99 din99,99 din666,60 din/kg+20,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta99,99 din666,60 din/kg+20,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd104,99 din699,93 din/kg+25,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta104,99 din699,93 din/kg+25,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta104,99 din699,93 din/kg+25,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Univerexport · Aroma · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 79,99 | 91,00 |
| 20.09.2026. | 79,99 | 91,00 |
| 01.09.2026. | 79,99 | 89,99 |
Promene cene
- Mercator 01.10. 94,99 → 104,99 din +11%
- Roda 01.10. 94,99 → 104,99 din +11%
- Idea 01.10. 94,99 → 104,99 din +11%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- OLYMPUS GRCKI TIP JOGURTA 0%MM 150GAleksandrović, VUM
- GRČKI JOGURT 0% 150G OLYMPUSAroma, City
- JOGURT GRCKI 0% OLYMPUS 150GBB Trade
- JOGURT OLYMPUS GRCKI TIP 0% 150grCash & Carry Plus
- JOGURT GRCKI OLYMPUS 0%MM 150GČutura
- GRCKI JOGURT OLYMPUS 0% 150gEuroprom
- JOGURT GRČKI OLYMPUS 0 MM 150G 11609Fortuna Market
- GRČKI JOGURT 0% 150G OLYIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−29 % po kgJogurt Grčki Grekos Ekstra Kremast Kajsija 250 g
- Univerexport94,99
- BB Trade95,07
- Senta Promet95,07
+2 prodavnice379,96 din/kg
−25 % po kgJogurt Grčki 150 g K Plus
- Idea · Mercator · Roda59,99
399,93 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%Jogurt Moja Kravica 2,8% 1,75 kg XXL PET Imlek
- Šumadija Market179,90
- Metalac Market%179,99
- Aleksandrović184,99
+38 prodavnica102,80 din/kg
−26%Jogurt Probiotik Balans 1,5 kg PET
- Cash & Carry Plus179,99
- Aleksandrović184,99
- Šumadija Market184,99
+37 prodavnica119,99 din/kg
−11%Jogurt Moja Kravica 2,8% mm 180 g Čaša
- Idea · Mercator · Roda%33,99
- Morava%33,99
- Cash & Carry Plus34,99
+34 prodavnice188,83 din/kg
−17%Jogurt Grčki Grekos 9% mm 150 g
- Metro%57,00
- Idea · Mercator · Roda%57,99
- Univerexport%59,99
+33 prodavnice380,00 din/kg
−22%Jogurt Grčki Grekos 9% mm 400 g
- Aleksandrović124,99
- Čutura%124,99
- Šumadija Market124,99
+35 prodavnica312,48 din/kg
−21%Jogurt Moja Kravica 2,8% mm 1 kg TT
- Cash & Carry Plus145,99
- Europrom%149,90
- Medius%149,90
+34 prodavnice145,99 din/kg
−14%Jogurt Moja Kravica Gusti 2,8% mm 1 kg TT
- Aman%149,99
- BB Trade%149,99
- Cash & Carry Plus149,99
+34 prodavnice149,99 din/kg
Jogurt Moja Kravica 2,8% mm 250 g TT
- Europrom52,90
- Cash & Carry Plus52,99
- Leon52,99
+33 prodavnice211,60 din/kg




