Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Jogurt Grekos 9% mm 700 g Čaša

Jogurt Grekos 9% mm 700 g Čaša
Pakovanje 700 g Mlečna mast 9% 19 prodavnica Barkod 8601500134527
204,00 din
najjeftinije u prodavnici Metro, na akciji do 14.10.
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić
291,43 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 299,00 din, +47% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Metro najjeftinije akcija do 14.10. veleprodaja✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana7 prodavnica: 204,00 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić204,00 din239,32 din291,43 din/kg
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun204,00 din akcija
- Beograd · Metro, Krnjača204,00 din akcija
- Beograd · Metro, Vidikovac204,00 din akcija
- Kragujevac · Metro204,00 din akcija
- Niš · Metro204,00 din akcija
- Novi Sad · Metro204,00 din akcija
- Palić · Metro204,00 din akcija
-
219,99 din239,99 din314,27 din/kg+15,99 din
-
219,99 din239,99 din314,27 din/kg+15,99 din
-
219,99 din239,99 din314,27 din/kg+15,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula225,99 din322,84 din/kg+21,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad235,99 din337,13 din/kg+31,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 239,49 – 239,99 din239,99 din342,84 din/kg+35,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta239,99 din342,84 din/kg+35,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta242,99 din347,13 din/kg+38,99 din
-
242,99 din347,13 din/kg+38,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta242,99 din347,13 din/kg+38,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd245,00 din350,00 din/kg+41,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta249,99 din357,13 din/kg+45,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta249,99 din357,13 din/kg+45,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik249,99 din357,13 din/kg+45,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta251,55 din359,36 din/kg+47,55 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta259,99 din371,41 din/kg+55,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta262,00 din374,29 din/kg+58,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta299,00 din427,14 din/kg+95,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport · Aman · Maxi · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 225,99 | 244,00 |
| 20.09.2026. | 225,99 | 244,00 |
| 01.09.2026. | 225,99 | 247,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GREKOS JOG. 700G 9%Aleksandrović
- JOGURT GREKOS SA 9% MM 700G IMLEKAman
- JOGURT GREKOS 700 GRAroma, City
- JOGURT GREKOS 9% 700G CASACash & Carry Plus
- JOGURT GREKOS 700G ČAŠA 91898 MLEKARA SUBOTICAFortuna Market
- JOGURT 9%MM 700G GREKOSIdea, Mercator, Roda
- GREKOS JOGURT 9% 700g CASA IMLEKLuki
- Jogurt Grekos 9% 700gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%Jogurt Moja Kravica 2,8% 1,75 kg XXL PET Imlek
- Šumadija Market179,90
- Metalac Market%179,99
- Aleksandrović184,99
+38 prodavnica102,80 din/kg
−26%Jogurt Probiotik Balans 1,5 kg PET
- Cash & Carry Plus179,99
- Aleksandrović184,99
- Šumadija Market184,99
+37 prodavnica119,99 din/kg
−11%Jogurt Moja Kravica 2,8% mm 180 g Čaša
- Idea · Mercator · Roda%33,99
- Morava%33,99
- Cash & Carry Plus34,99
+34 prodavnice188,83 din/kg
−21%Jogurt Moja Kravica 2,8% mm 1 kg TT
- Cash & Carry Plus145,99
- Europrom%149,90
- Medius%149,90
+35 prodavnica145,99 din/kg
−17%Jogurt Grčki Grekos 9% mm 150 g
- Metro%57,00
- Idea · Mercator · Roda%57,99
- Univerexport%59,99
+33 prodavnice380,00 din/kg
−16%Jogurt Grčki Grekos 9% mm 400 g
- Aleksandrović124,99
- Šumadija Market124,99
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica312,48 din/kg
−14%Jogurt Moja Kravica Gusti 2,8% mm 1 kg TT
- Aman%149,99
- BB Trade%149,99
- Cash & Carry Plus149,99
+34 prodavnice149,99 din/kg
Jogurt Moja Kravica 2,8% mm 250 g TT
- Europrom52,90
- Cash & Carry Plus52,99
- Leon52,99
+33 prodavnice211,60 din/kg





