Цене → Млеко, млечни производи и јаја
Млеко, млечни производи и јаја
2.648 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
−18%SIR TOPLJENI CHEDDAR BISER 100G
- Euro Ša M169,00
- BB Trade%169,99
- VUM169,99
+22 продавнице1.690,00 din/kg
−18%MLEKOVITA EDAM SECENI 150G
- Cash & Carry Plus189,99
- Fortuna Market219,99
- Tekijanka223,65
+22 продавнице1.266,60 din/kg
−13%IMLEK FLERT CAFFELATTE MACCHIATO 0.27L PET
- Metro%120,00
- Cash & Carry Plus128,99
- Idea · Mercator · Roda%129,99
+20 продавница444,44 din/l
−14%CIPIRIPI ZOOM DESERT VANILA/ČOKOLADA150G
- VUM%59,99
- Cash & Carry Plus65,99
- Senta Promet74,25
+22 продавнице399,93 din/kg
−13%NAPITAK ORGANSKI OVSENI BADEM BOOM BOX 1L
- Trnava Promet275,00
- dm299,00
- Podunavlje%309,99
+21 продавница275,00 din/l
−23%KREM ZA KAFU CAMPINA 10X10G
- Cash & Carry Plus74,99
- Leon79,99
- Tekijanka87,99
+21 продавница749,90 din/kg
−20%SIR PARMEZAN GRANA PADANO ZANETTI 200G
- Univerexport%719,99
- ZAM749,90
- Super Vero%789,99
+21 продавница3.599,95 din/kg
−26%SIR PLAVA PLESAN GORGONZOLA BALLARINI 100G
- Aleksandrović249,99
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Cash & Carry Plus285,99
+19 продавница2.499,90 din/kg
−14%JOGURT ZAPIS TARE 2,8%MM 1KG PET
- Fortuna Market%144,99
- Aleksandrović149,99
- Europrom159,90
+21 продавница144,99 din/l
−9%MILERAM MLEKARA ŠABAC 21,5%MM 400G
- Aroma%199,99
- Cash & Carry Plus199,99
- Euro Ša M204,00
+21 продавница499,98 din/kg
−21%KISELA PAVLAKA MOJA KRAVICA 12%MM 700G
- Metro%196,00
- Univerexport%196,99
- Aleksandrović199,99
+21 продавница280,00 din/kg
−11%MASLAC NAMAZNI MOJA KRAVICA 200G
- Cash & Carry Plus399,99
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Metro432,00
+19 продавница1.999,95 din/kg
−10%KISELO MLEKO BALANS 2,8%MM 300G ČAŠA
- Medius%62,90
- Europrom64,90
- Cash & Carry Plus64,99
+21 продавница209,67 din/kg
−16%MLEKO SVEŽE MOJA KRAVICA 2,8%MM 1,463L PET
- Sunce (Qvattro)%189,00
- Metalac Market216,99
- Europrom219,90
+21 продавница129,19 din/l
−22%MLEKO SVEŽE ZDRAVO 2%MM 1,463L PET
- Metro%157,00
- Idea · Mercator · Roda%175,99
- Mikromarket%179,99
+19 продавница107,31 din/l
MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA KOKO 250ML
- Cash & Carry Plus62,99
- Mega Maxi64,99
- Morava65,00
+21 продавница251,96 din/l
KAJMAK NAMAZ PRESIDENT 250G
- BB Trade295,97
- Cash & Carry Plus424,99
- Metro430,00
+21 продавница1.183,88 din/kg
−22%JOGURT GRČKI DUKATOS VIŠNJA VANILA 150G
- Aleksandrović64,90
- Mikromarket%79,99
- Maxi · Mega Maxi%82,99
+20 продавница432,67 din/kg
ŠLAG KREM VANILA C 58G
- Trnava Promet94,00
- Maxi · Mega Maxi94,99
- Idea · Mercator · Roda95,04
+18 продавница1.620,69 din/kg
−22%ŠLAG KREM ČOKOLADA C 180G
- Trnava Promet%156,00
- Fortuna Market%159,99
- VUM%179,99
+21 продавница866,67 din/kg
−19%SIR TOPLJENI EMENTALER BISER 100G
- Idea · Mercator · Roda%164,99
- Aman%169,99
- RIČ169,99
+19 продавница1.649,90 din/kg
−18%VINDIJA PROTEIN PUDING COKOLADA 180G
- Euro Ša M%132,90
- Soulfood%139,99
- Lidl149,99
+21 продавница738,33 din/kg
MOJA KRAVICA PUDING COKO 125G
- Europrom64,90
- Lidl64,99
- Senta Promet65,35
+21 продавница519,20 din/kg
−8%CIPIRIPI CHOCO SQUEEZE DESSERT 80G
- Cash & Carry Plus84,99
- Super Vero%89,99
- Podunavlje92,95
+21 продавница1.062,38 din/kg
−14%ZOTT PROTEIN PUDING 200g SCHOCO
- Cash & Carry Plus129,99
- BB Trade%139,99
- Super Vero%139,99
+21 продавница649,95 din/kg
−17%MLADI SIR 450G SABAC
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Metro312,00
- Cash & Carry Plus319,99
+19 продавница666,64 din/kg
−7%MLADI SIR 250G SABAC
- Leon179,99
- Metro188,00
- Euro Ša M192,00
+21 продавница719,96 din/kg
SIR TOPLJENI GAUDA LISTIĆI PRESIDENT 150G
- Luki199,00
- RIČ214,99
- Sunce (Qvattro)214,99
+20 продавница1.326,67 din/kg
−12%MASLAC PRESIDENT 200G
- Fortuna Market439,99
- Idea · Mercator · Roda%439,99
- Aleksandrović469,99
+18 продавница2.199,95 din/kg
−8%JOGURT VOĆNI CAMPINA BOROVNICA ŠUMSKO VOĆE 125G
- Cash & Carry Plus50,99
- Idea · Mercator · Roda%54,99
- Univerexport%54,99
+18 продавница407,92 din/kg
−18%SIR DIMLJENA GAUDA SLAJS MLEKOVITA 150G
- Fortuna Market214,99
- Sunce (Qvattro)%229,99
- Maxi Online · Mega Maxi239,99
+19 продавница1.433,27 din/kg
−32%MEŠ.PROIZ.KREM ZA KUVANJE GRAN CUCINA 500ML
- Leon179,99
- Fortuna Market209,99
- Idea · Mercator · Roda%209,99
+18 продавница359,98 din/l
−9%KEFIR MEGGLE 2,8%MM 330G PET
- Cash & Carry Plus69,99
- Metro71,50
- Medius%72,90
+20 продавница212,09 din/kg
MARGARIN NAMAZNI DIJET DOBRO JUTRO 500G
- Transkom 94134,90
- Europrom149,90
- Metro169,00
+20 продавница269,80 din/kg
−13%SIRNI NAMAZ SIRKO URNEBES MLEKARA ŠABAC 150G
- Medius%154,90
- VUM159,99
- Euro Ša M164,00
+20 продавница1.032,67 din/kg
−10%JOGURT MLEKARA ŠABAC 2,8%MM 1,5KG PET
- Svetofor165,00
- Transkom 94179,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%179,99
+18 продавница110,00 din/kg
−12%JOGURT MLEKARA ŠABAC 2,8%MM 180G ČAŠA
- Aleksandrović29,99
- Euro Ša M30,00
- Metro30,00
+20 продавница166,61 din/kg
−17%MLEKO UHT MOJA KRAVICA JUNIOR 2,8%MM 1L TB
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%159,99
- Cash & Carry Plus174,99
- Čutura179,00
+17 продавница159,99 din/l
−14%MLEKO SVEŽE ZDRAVO 2%MM 968ML PET
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%122,99
- Sunce (Qvattro)%124,99
+20 продавница123,96 din/l
−11%JOGURT GRČKI GREKOS TZATZIKI 150G ČAŠA
- Idea · Mercator · Roda%84,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi93,99
- Medius94,99
+16 продавница566,60 din/kg
−49%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA CHILL 230ML ČAŠA
- Mikromarket%36,99
- Medius%59,90
- Cash & Carry Plus62,99
+20 продавница160,83 din/l
−26%SIR PRESIDENT SOMBORSKA 900G
- Univerexport%594,99
- Leon599,99
- Metalac Market%599,99
+20 продавница661,10 din/kg
−15%KAJMAK NAMAZ PRESIDENT 100G
- Sunce (Qvattro)%169,99
- ZAM179,90
- BB Trade189,97
+20 продавница1.699,90 din/kg
−16%JOGURT PROBIOTIK EGO NATUR 1.5KG
- Cash & Carry Plus159,99
- Fortuna Market%159,99
- ZAM179,90
+20 продавница106,66 din/kg
−24%SIR PRESIDENT MEZE 500G
- Cash & Carry Plus324,99
- Fortuna Market%339,99
- Univerexport%339,99
+20 продавница649,98 din/kg
−18%MILERAM ZDRAVO 22%MM 400G
- Metro%179,00
- Super Vero%197,99
- Cash & Carry Plus199,99
+20 продавница447,50 din/kg
−21%SIRNI NAMAZ VAJKREM BISER 250G
- Šumadija Market199,90
- Cash & Carry Plus214,99
- Univerexport%219,99
+20 продавница799,60 din/kg
−5%MEŠ.PROIZ.ŠLAG U SPREJU TOPPING CESIBON 250ML
- Cash & Carry Plus234,99
- ZAM249,90
- Tekijanka249,99
+20 продавница939,96 din/kg



































