Цене → Млеко, млечни производи и јаја → Маслац и маргарин
Маслац и маргарин
84 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
−17%Margarin Namazni sa Mlekom Dobro Jutro 500 g
- Leon%159,99
- Lidl194,99
- Tekijanka195,82
+34 продавнице319,98 din/kg
−24%Imlek Moja Kravica Maslac 125 g
- Aleksandrović249,99
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- Senta Promet%249,99
+32 продавнице1.999,92 din/kg
−30%Margarin Stoni Vital 250 g
- Europrom79,90
- Mikromarket%84,99
- Transkom 9494,90
+33 продавнице319,60 din/kg
Margarin Namazni sa Mlekom Dobro Jutro 250 g
- RIČ119,99
- Tekijanka128,51
- Profi131,99
+33 продавнице479,96 din/kg
−19%Maslac President 125 g
- Leon269,99
- Medius%274,90
- ZAM299,90
+32 продавнице2.159,92 din/kg
−27%Margarin Namazni Dijet Dobro Jutro 250 g
- Metalac Market%79,99
- Trnava Promet%91,00
- Metro93,00
+32 продавнице319,96 din/kg
−58%Margarin Stoni Classic Dijamant 250 g
- Čutura%49,99
- VUM%85,99
- Transkom 9489,90
+32 продавнице199,96 din/kg
−27%Margarin Stoni Dijavit Dijamant 250 g
- Čutura%79,99
- Tekijanka%79,99
- Transkom 9489,90
+32 продавнице319,96 din/kg
−13%Margarin Namazni Light Dobro Jutro 500 g
- Mere110,00
- Leon115,99
- Lidl128,99
+31 продавница220,00 din/kg
Margarin Namazni Light Dobro Jutro 250 g
- Leon77,99
- Metro87,00
- Tekijanka88,78
+29 продавница311,96 din/kg
−36%Margarin Stoni Expert za Kolače Dijamant 250 g
- Čutura%69,99
- Europrom%89,90
- Prima%89,90
+29 продавница279,96 din/kg
−27%Maslac Moja Kravica 200 g
- Medius%329,90
- BB Trade%359,99
- Sunce (Qvattro)%389,99
+29 продавница1.649,50 din/kg
−11%Margarin Namazni Omegol 250 g
- Tekijanka158,75
- Podunavlje159,99
- VUM159,99
+28 продавница635,00 din/kg
−11%Maslac Namazni Moja Kravica 200 g
- Cash & Carry Plus399,99
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Metro432,00
+19 продавница1.999,95 din/kg
−9%Margarin Namazni Dijet Dobro Jutro 500 g
- Transkom 94134,90
- Europrom149,90
- Metro169,00
+20 продавница269,80 din/kg
−13%Maslac President 200 g
- Univerexport%419,99
- Fortuna Market439,99
- Idea · Mercator · Roda%439,99
+17 продавница2.099,95 din/kg
−6%Maslac Zanetti 125 g
- ZAM289,90
- Sunce (Qvattro)%289,99
- VUM289,99
+18 продавница2.319,20 din/kg
Margarin Stoni Golden Blend Dijamant 250 g
- Leon131,99
- Tekijanka159,52
- Metro162,00
+18 продавница527,96 din/kg
−18%Maslac Premium 125 g Meggle
- Aleksandrović269,99
- Lidl269,99
- Euro Ša M296,00
+17 продавница2.159,92 din/kg
Maslac Moja Kravica 10 g
- Super Vero32,99
- Prima33,00
- Šumadija Market33,00
+17 продавница3.299,00 din/kg
Margarin Namazni sa Maslacem Dobro Jutro 250 g
- VUM139,99
- Senta Promet159,99
- Aman160,99
+16 продавница559,96 din/kg
−40%Maslac Namazni Natur Biser 250 g
- Univerexport%249,99
- VUM319,99
- VP Dima329,00
+15 продавница999,96 din/kg
Maslac sa 60% mm Moja Kravica 125 g
- Podunavlje234,45
- Idea · Mercator · Roda239,99
- Maxi · Mega Maxi239,99
+11 продавница1.875,60 din/kg
−20%Maslac Moja Kravica 2x125 g
- ZAM%399,90
- Europrom%399,99
- Metalac Market%399,99
+13 продавница1.599,60 din/kg
Maslac President 60% mm 200 g
- RIČ339,99
- Fortuna Market379,99
- Super Vero389,99
+12 продавница1.699,95 din/kg
Maslac Light Slani 250 g President
- ZAM499,90
- Gomex499,99
- Super Vero509,99
+11 продавница1.999,60 din/kg
Maslac Light-Neslani 250 g President
- Aroma483,60
- Roda519,99
- Medius528,99
+11 продавница1.934,40 din/kg
−24%Margarin Stoni Bakes&Cakes Dijamant 250 g
- Senta Promet%94,99
- Trnava Promet96,00
- RIČ104,99
+11 продавница379,96 din/kg
−40%Maslac Namazni Morska So Biser 250 g
- Univerexport%249,99
- Lidl399,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi406,99
+8 продавница999,96 din/kg
Maslac Neslani Lurpak 200 g
- Super Vero501,99
- Gomex504,99
- Univerexport514,99
+9 продавница2.509,95 din/kg
Maslac Biser 200 g
- Europrom359,90
- Trlić369,99
- VUM369,99
+9 продавница1.799,50 din/kg
Prijatno Laki Namazni Margarin 255 g Vital
- Euro Ša M79,00
- Transkom 9484,90
- Šumadija Market89,00
+8 продавница309,80 din/kg
−10%Kikiriki Puter 170 g Granum
- dm255,00
- Super Vero%263,99
- Senta Promet271,57
+8 продавница1.500,00 din/kg
Puter od Kikirikija Lučar 170 g
- Podunavlje254,99
- dm265,00
- Aksa269,00
+7 продавница1.499,94 din/kg
−15%Puter Gi Prečišćeni Biošpajz 270 g
- dm1.249,00
- Super Vero%1.253,99
- Univerexport1.299,99
+6 продавница4.625,93 din/kg
−20%Margarin Namazni Softi Prijatno 250 g
- Mikromarket%91,99
- Podunavlje99,25
- Euro Ša M102,00
+6 продавница367,96 din/kg
−14%Puter od Kikirikija Kranči Granum 170 g
- Super Vero%264,99
- Univerexport%274,99
- Idea · Mercator · Roda%277,99
+4 продавнице1.558,76 din/kg
−7%Puter Bundevin 170 g Granum
- Senta Promet509,99
- Super Vero527,99
- Aksa549,00
+6 продавница2.999,94 din/kg
Maslac Neslani President 250 g
- Univerexport553,99
- Fortuna Market579,99
- Idea · Mercator · Roda623,70
+3 продавнице2.215,96 din/kg
−13%Maslac Premium Meggle 200 g
- Metro%479,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi509,99
- Aman579,99
+3 продавнице2.395,00 din/kg
−12%Kikiriki Puter 470 g Granum
- Univerexport%674,99
- dm699,00
- Super Vero729,99
+5 продавница1.436,15 din/kg
Puter od Bundeve Lučar 170 g
- Aksa465,00
- Roda494,99
- Mercator519,99
+5 продавница2.735,29 din/kg
Maslac President 10 g
- Univerexport38,99
- Metalac Market39,00
- Mikromarket39,00
+4 продавнице3.899,00 din/kg
Maslac Slani Lurpak 200 g
- Super Vero501,99
- BB Trade504,84
- Roda519,99
+4 продавнице2.509,95 din/kg
Maslac Biser 125 g
- Trlić224,99
- Roda309,99
- Idea · Mercator319,99
+3 продавнице1.799,92 din/kgPresident Maslac 10 G-Cinija
- Super Vero34,99
- Transkom 9435,00
- Roda35,99
+4 продавнице3.499,00 din/kg
Margarin Stoni sa Aromom Slatke Pavlake Vital 250 g
- Europrom109,90
- Trnava Promet112,00
- Euro Ša M118,00
+3 продавнице439,60 din/kg
−25%Margarin Stoni Classic Dijamant 500 g
- Senta Promet%179,99
- Metro215,99
- Super Vero216,99
+3 продавнице359,98 din/kg





































