Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Margarin Stoni sa Aromom Slatke Pavlake Vital 250 g

Margarin Stoni sa Aromom Slatke Pavlake Vital 250 g
Pakovanje 250 g 6 prodavnica Barkod 8600109132033
109,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
439,60 din/kg
Najskuplje je 129,99 din, +18% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
109,90 din439,60 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta112,00 din448,00 din/kg+2,10 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta118,00 din472,00 din/kg+8,10 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 116,03 – 123,45 din118,81 din475,24 din/kg+8,91 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta125,00 din500,00 din/kg+15,10 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta129,99 din519,96 din/kg+20,09 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 109,90 | 118,81 |
| 01.09.2026. | 109,90 | 118,81 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VITAL MARGARIN SA UKUSOM SLATKE PAVLAKE 250GEuro Ša M
- MARG.SA UKUSOM SL.PAV.250g VITALEuroprom
- MARGARIN SA UKUS.SL.PAV250Mikromarket
- MARGARIN SA UKUSOM SLATKE PAVLAKA 250GRPrima
- MARGARIN STONI SLATKA PAVLAKA 250gTrlić
- Margarin STONI slatka pavlaka 0250 Vital 40Trnava Promet
- MARGARIN STONI SA AROMOM SLATKE PAVLAKE VITAL 250GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−55 % po kgMargarin Stoni Classic Dijamant 250 g
- Čutura%49,99
- VUM%85,99
- Transkom 9489,90
+32 prodavnice199,96 din/kg
−36 % po kgMargarin Stoni Expert za Kolače Dijamant 250 g
- Čutura%69,99
- Europrom%89,90
- Prima%89,90
+29 prodavnica279,96 din/kg
−27 % po kgMargarin Stoni Vital 250 g
- Europrom79,90
- Mikromarket%84,99
- Sunce (Qvattro)%89,99
+33 prodavnice319,60 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Margarin Namazni sa Mlekom Dobro Jutro 500 g
- Leon%159,99
- Lidl194,99
- Tekijanka195,82
+34 prodavnice319,98 din/kg
−30%Margarin Stoni Vital 250 g
- Europrom79,90
- Mikromarket%84,99
- Sunce (Qvattro)%89,99
+33 prodavnice319,60 din/kg
−8%Margarin Namazni sa Mlekom Dobro Jutro 250 g
- RIČ119,99
- Tekijanka128,51
- Profi131,99
+33 prodavnice479,96 din/kg
−58%Margarin Stoni Classic Dijamant 250 g
- Čutura%49,99
- VUM%85,99
- Transkom 9489,90
+32 prodavnice199,96 din/kg
−27%Margarin Stoni Dijavit Dijamant 250 g
- Čutura%79,99
- Tekijanka%79,99
- RIČ%84,99
+32 prodavnice319,96 din/kg
−27%Margarin Namazni Dijet Dobro Jutro 250 g
- Metalac Market%79,99
- Trnava Promet%91,00
- Metro93,00
+32 prodavnice319,96 din/kg
−13%Margarin Namazni Light Dobro Jutro 500 g
- Mere110,00
- Leon115,99
- Lidl128,99
+31 prodavnica220,00 din/kg
−36%Margarin Stoni Expert za Kolače Dijamant 250 g
- Čutura%69,99
- Europrom%89,90
- Prima%89,90
+29 prodavnica279,96 din/kg











