Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → MARGARIN NAMAZNI SA MASLACEM DOBRO JUTRO 250G

MARGARIN NAMAZNI SA MASLACEM DOBRO JUTRO 250G
Pakovanje 250 g 19 prodavnica Barkod 8600498172573
139,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM
559,96 din/kg
Najskuplje je 181,99 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
139,99 din559,96 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta159,99 din639,96 din/kg+20,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta160,99 din643,96 din/kg+21,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta164,00 din656,00 din/kg+24,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 161,04 – 171,35 din164,91 din659,64 din/kg+24,92 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta165,00 din660,00 din/kg+25,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad165,99 din663,96 din/kg+26,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta169,00 din676,00 din/kg+29,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta169,90 din679,60 din/kg+29,91 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd170,00 din680,00 din/kg+30,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik174,99 din699,96 din/kg+35,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta174,99 din699,96 din/kg+35,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta179,99 din719,96 din/kg+40,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta179,99 din719,96 din/kg+40,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd179,99 din719,96 din/kg+40,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta179,99 din719,96 din/kg+40,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta179,99 din719,96 din/kg+40,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu180,00 din720,00 din/kg+40,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta181,99 din727,96 din/kg+42,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 139,99 | 169,95 |
| 29.09.2026. | 139,99 | 169,95 |
| 20.09.2026. | 139,99 | 170,00 |
| 01.09.2026. | 139,99 | 169,99 |
Promene cene
- Morava 24.09. 168,00 → 164,00 din -2%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MARGARIN NAMAZNI SA MASLACEM DOBRO JUTRO 250G DIJAMANT ADAman
- MARGARIN DOBRO JUTRO S MA SLACEM 250G DIJAMANTAroma
- MARG.DOBRO JUTRO SA MASLAC. 250gEuroprom
- MARGARIN DOBRO JUTRO SA MASLACEM 250GFortuna Market
- MARGARIN DIJAMANT DOBRO JUTRO SA MASLACEM 250GGomex
- MARGARIN MASLAC 250G DOBRO JUTROIdea, Mercator, Roda
- DOBRO JUTRO 250gr SA MASLACEMLuki
- DOBRO JUTRO S MASLACEM 250GRMedius
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−44 % po kgMARGARIN NAMAZNI LIGHT DOBRO JUTRO 250G
- Leon77,99
- Metro87,00
- Tekijanka88,78
+30 prodavnica311,96 din/kg
−43 % po kgMARGARIN NAMAZNI DIJET DOBRO JUTRO 250G
- Metalac Market%79,99
- Trnava Promet%91,00
- Metro93,00
+32 prodavnice319,96 din/kg
−14 % po kgMARGARIN NAMAZNI SA MLEKOM DOBRO JUTRO 250G
- Šumadija Market119,90
- RIČ%119,99
- Tekijanka128,51
+34 prodavnice479,60 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%MARGARIN STONI CLASSIC DIJAMANT 250G
- VUM%85,99
- Leon89,99
- Euro Ša M92,00
+34 prodavnice343,96 din/kg
−20%MARGARIN NAMAZNI SA MLEKOM DOBRO JUTRO 250G
- Šumadija Market119,90
- RIČ%119,99
- Tekijanka128,51
+34 prodavnice479,60 din/kg
−17%MARGARIN NAMAZNI SA MLEKOM DOBRO JUTRO 500G
- Leon%159,99
- Lidl194,99
- Tekijanka195,82
+34 prodavnice319,98 din/kg
−18%MARGARIN STONI VITAL 250G
- Europrom%89,90
- Sunce (Qvattro)%89,99
- Transkom 9494,90
+33 prodavnice359,60 din/kg
−22%MARGARIN STONI DIJAVIT DIJAMANT 250G
- Tekijanka%79,99
- ZAM%89,90
- VUM89,99
+32 prodavnice319,96 din/kg
−27%MARGARIN NAMAZNI DIJET DOBRO JUTRO 250G
- Metalac Market%79,99
- Trnava Promet%91,00
- Metro93,00
+32 prodavnice319,96 din/kg
−13%MARGARIN NAMAZNI LIGHT DOBRO JUTRO 500G
- Mere110,00
- Leon115,99
- Lidl128,99
+31 prodavnica220,00 din/kg
−9%MARGARIN NAMAZNI LIGHT DOBRO JUTRO 250G
- Leon77,99
- Metro87,00
- Tekijanka88,78
+30 prodavnica311,96 din/kg








